V raidė: Grafologija: išsamios asmeninės prognozės

Raidė „V“ priklauso vidurinei raidžių zonai ir gali išryškinti rašytojo socialinių įgūdžių, jo emocijų ir kasdienių ritualų sritis.

Pradedantiesiems, jei laiškas yra labai gerai suformuotas, tik pakankamai spaudimo ir dydžio, tai reiškia, kad rašytojas yra draugiškas, turintis puikų gebėjimą bendrauti su kitais. Raidės „v“ pasvirimas atskleidžia, kaip bendraujate. Kai pasviręs į dešinę, tai reiškia, kad rašytojas nori būti kuo draugiškesnis, bet jam gali trūkti tam priemonių. Jei pasviręs į kairę, žmogus yra santūrus ir gali tapti intravertu, jei žmonės nuolat iš jo prašo neįmanomų dalykų. Jei raštas vertikalus, jis atskleidžia savarankišką charakterį.

Dešinė ranka yra ilgesnė nei kitos „V“ eilutės

dešinė ranka yra ilgesnė už kitas v grafologijos eilutes

Kai dešinioji raidės „v“ dalis yra ilgesnė už visas kitas vidurinės zonos raides, tai reiškia, kad rašytojas ieško būdo, kaip pabėgti iš tam tikros situacijos. Tai taip pat gali reikšti, kad asmuo nori atitrūkti nuo savo būklės, būti daugiau nei jis yra. Kai „v“ atrodo kaip kabliukas, tai suteikia kerštingo žmogaus jausmą.

Spaudimas rašant raidę „v”

rašymo spaudimas v grafologija

Rašymo spaudimas taip pat yra svarbus, kai kalbama apie rašytojo psichinę energiją. Jei spaudimas nedidelis, tai gali reikšti vieną iš dviejų dalykų: arba rašytojas serga ir jam trūksta jėgų rašyti; arba kad jis ar ji yra protingas žmogus, pasiklystantis jį supančioje atmosferoje. Kai spaudimas yra sunkus, beveik prasiskverbiantis į popieriaus lapą, reiškia, kad rašytojas rimtai žiūri į gyvenimą. Bet jei spaudimas yra perdėtas, žmogus gali būti vertinamas kaip ugnikalnis, kuris kelia triukšmą, jei sulaukia kritikos.

Kaip matyti iš aukščiau, šis laiškas yra apie ego ir santykius su kitais žmonėmis. Nesvarbu, ar raidė parašyta žodžiu, ar savaime, nes aiškinimas turėtų būti toks pat.

Siauras „v”

siauroji v grafologija

Jei jūsų raidė „v“ yra siaura ir plona, ​​jūs neturite problemų įsimylėti. Kai jie patiria stresą ar nerimą, o ne alkoholį ar šokoladą, jie turėtų pagalvoti apie aromaterapiją, skirtą pažeistiems nervams. Jie taip pat pasinaudotų meditacija ir kvėpavimu, kad sutelktų savo energiją ir mintis.

Išlenktas „v”

kreivoji v grafologija

Jei jūsų „v“ yra išlenktas, jums labiau patinka bendrauti su žmonėmis, kurie stimuliuoja psichiką ir kurie domisi savęs tobulinimu. Kad ir ką jie pasirinktų, jie turi tapti kai kurių vadovų, galbūt mokyklos direktoriumi ar grupės vadovu.

Raidė „v” yra išlenkta iš abiejų pusių

v išlenktas iš abiejų pusių

Suapvalintos raidės signalizuoja apie kūrybiškumą ir meninių sugebėjimų asmenį.

Parašykite komentarą