Vėžio zodiako ženklo bruožai – Auntyflo.com

Ketvirtasis Zodiako ženklas, birželio 22 – liepos 23 d. Valdo mėnulis; teisingas metalas, Sidabras.

Tie, kurie gimė Vėžio įtakoje, turėjo būti akyli stebėtojai, turintys vaizduotę, stiprios valios, pasitikintys, atkaklūs, įspūdingi, puikūs, santūrūs, reiklūs ir kartais per daug nerimaujantys. Vėžio akmenys yra smaragdas, agatas ir chalcedonas. Smaragdas buvo labai vertinamas senovėje, buvo manoma, kad jis turi didelių gydomųjų galių ir yra naudingas akims. Smaragdiniai talismanai buvo dėvimi, kad paskatintų iškalbą, drąsą, apsaugotų nuo ligų, o jūreiviai, kad apsaugotų juos nuo pavojų jūroje. Artėjant pavojui smaragdai turėjo nublankti.

Vėžio ženklas duodamas nuo tada, kai individas gimsta – kaip ir visuose astrologijos ženkluose. Tai rodoma mūsų prietarų skyriuje, nes astrologija paprastai yra prietaringa. Vėžiu sergantys žmonės paprastai yra labai vaizdingi. Gyvenime jie turi puikią savigyną. Tai verčia Vėžį veikti. Jie yra emocingi ir tuo pat metu atsargūs. Šią vaizduotę ir stiprios valios bruožus dažnai valdo nuolatinio nerimo jausmas. Vėžio problema rodo, kad jie paprastai nerimauja be reikalo. Jie naudojasi savo intuicija, kad ugdytų sveikus jausmus, todėl gali kilti problemų. Ypač iš santykių perspektyvos. Paprastai jie turi logikos jausmą, kurį galima išsiugdyti laikui bėgant. jie yra naudingi priimant svarbius sprendimus ir paprastai gerai veikia esant spaudimui. Net jei yra tendencija tapti drąsiu susidūrus su sunkumais. Didžiausia vėžio žvaigždės ženklo yda yra ta, kad jie gali tapti nuotaikūs – ypač su kitais. Arba jie yra laimingi ir patenkinti. Tai tiesiog priklauso nuo sezono ir ar jie turi kokių nors problemų bendrame gyvenime. Jei dabar trumpai pažvelgsime į vėžio santykių būklę, jie yra nuostabūs rūpestingi ir stabilūs partneriai.

Jie linkę būti labai emocingi ir turi daug meilės. Tuo atveju, kai jie ginčijasi ar ilgai konfliktuoja su savo meilužiais, jie bando visiškai atvirai išlaisvinti savo rūpesčius. Jie yra sąžiningi partneriai, nes paprastai neturi ginčų. Jiems nelabai sekasi kritikuoti. Šiam žvaigždės ženklui svarbus šeimos gyvenimas. Be to, ženklas sumedžios geriausius gimtadienio atvirukus ir dovanas, kad parodytų meilę. Jie gali lengvai prisirišti prie gyvenimo ir žmonių. Jie nenorės pasitraukti iš santykių, net jei nėra laimingi, nes nemėgsta pokyčių. Jie gali susierzinti dėl menkiausios kritikos. Iš esmės jie yra jausmingi meilužiai ir atsiduoda miegamajame. Jie gali nuliūdinti dėl atmetimo. Patekę į ilgalaikius santykius Vėžiai bus įsipareigoję šeimyniniam gyvenimui ir vaikams. Vaikystėje šis žvaigždės ženklas supranta emocinį santykių dovanojimą ir gali būti jautrūs vaikai. Jie automatiškai atspindės savo tėvų nuotaiką. Vieną akimirką jie gali būti laimingi, o kitą – nepaprastai liūdni, kai užaugs, jie turės stiprių akademinių bruožų, tačiau jie gali būti gana nervingi pasirinktoje kompanijoje ir su maistu. Jei vaikas yra neklaužada, jie paprastai apeliuoja į savo tėvų jautrumą. Šiam žvaigždės ženklui svarbu tvarkingumas – jie turi jausti dalykus, kad mintyse viskas tvarkinga. Manoma, kad jie mėgsta gyvenime laikyti daiktus ir nemėgsta išmesti daugelio dalykų.

Paprastai jie yra drąsūs ir gali įveikti daugybę kliūčių. Žvaigždės ženklui svarbus teigiamų sveikų santykių saugumas namuose. Jei vaikystėje jie kenčia nuo bet kokios emocinės prievartos ar tėvų skyrybų, Vėžys neabejotinai nukentės. Pereinant prie šio žvaigždės ženklo karjeros aspektų, jie ypač gerai moka rūpintis profesijomis arba prižiūrėti vaikus, kuriems reikia pagalbos. Taip pat svarbu, kad šis žvaigždės ženklas rūpintųsi kitais, nes jie paprastai yra geriausi iš visų žvaigždžių ženklų. Be to, jie taip pat turi puikią vaizduotę. Bet kokie istoriniai artefaktai juos labai domina. Taigi darbas, susijęs su muziejais ar istorija, yra tai, į ką jie links. Išsipildymas jiems svarbiau nei ambicijos.

Paprastai jie nori užsidirbti pinigų, bet kartais gali būti per daug susitelkę į materialų turtą ir kartais gali pasilikti sau finansinį turtą. Kaip jau minėjome anksčiau šiame straipsnyje, šis žvaigždės ženklas stengiasi atsisakyti nuosavybės. Vėžys nenori keistis. Išėjus į pensiją jiems paprastai būna nuobodu ir jie turi užpildyti laiką daugybe pomėgių. Paprastai jie yra pasiryžę sėkmingai dirbti, o kai tai atima, jie atsigręžia ir stebisi, kokį tikslą turi. Šiam žvaigždės ženklui svarbu laikytis sveikos mitybos ir reguliarių mankštų. Paprastai jiems patinka lankytis sporto salėje, šokti ir linksmintis. Jų metalas yra sidabras, o brangakmenis – perlas. Jie puikiai padeda kitiems sunkiais laikais. Bereikalingas nerimas dėl sveikatos paprastai išryškėja jiems senstant. Apibendrinant galima pasakyti, kad iš prietarų perspektyvos šis žvaigždės ženklas rūpinasi, bet per daug nerimauja

Parašykite komentarą