Violetinės spalvos terapija Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Violetinė, žinoma kaip pusiausvyros spalva, yra puiki pusiausvyra tarp raudonos ir mėlynos, todėl spalvų terapijoje ji sujungia ir aistrą, ir išmintį.

Violetinė laikoma žalios spalvos priešingybe. Taigi tai reiškia pavasario ir gamtos priešingybę.

Todėl tai reiškia, kad violetinė yra rudens spalva. Violetinė (indigo) spalva ramina vieną. Teigiama, kad jis mažina kraujo įtampą, kurią sukelia per didelis stresas, ir gali būti naudojamas padedant narkomanams. Yra žinoma, kad jis turi stimuliuojantį poveikį nervų sistemai.

Ši spalva puikiai tinka gydyti miego sutrikimus ar stresą patiriančius žmones, ją naudoja medituojantys žmonės, padidina koncentracijos būseną, taip pat gali ugdyti kūrybiškumą.

Manoma, kad violetinė spalva skatina aukščiausius žmogaus proto idealus, todėl ji gali padėti architektams, skulptoriams ir dailininkams pasiekti šedevrų. Net kai kurie geriausi pasaulio menininkai pritarė šiam požiūriui į violetinę spalvą: Leonardo DA Vinci teigė, kad meditacinė galia gali padidėti, jei tai darote kambaryje su violetiniais langais, vidury dienos, todėl saulė gali praeiti pro juos.

Wagneris sukūrė kai kuriuos geriausius savo kūrinius kambaryje su violetinėmis užuolaidomis, o šventasis Germanas naudojo raminamąjį ir valomąjį violetinės spalvos poveikį ligoniams gydyti. Tai tik keli pavyzdžiai gėrio, kurį violetinė gali atnešti į mūsų gyvenimą.

Medicina per pastarąjį šimtmetį labai vystėsi ir naudoja spalvų terapiją kai kurioms ligoms gydyti, violetinė naudojama: epilepsijai, miego sutrikimams, streso problemoms, navikams ir net regėjimo sutrikimams gydyti. Svarbu žinoti, kad nors tai yra violetinės spalvos naudojimo pranašumai, gali būti ir minusų, tokių kaip: jaustis pranašesniam, nesirūpinimas kitais ir juo naudojasi fanatikai.

Be to, kai kurie žmonės violetinės spalvos idėją sieja su tamsiosios magijos vartotojais. Gydomasis violetinės spalvos poveikis, apžvelgus jos stipriąsias puses ir silpnybes, be jokių abejonių, ja turėtų ir privalo naudotis tie, kuriems gyvenime reikia rasti ramybės, atsipalaidavimo ir pusiausvyros būseną. Yra keletas labai įdomių faktų apie violetinę spalvą: violetinė yra įtraukta į JAV karinės purpurinės širdies apdovanojimą. Šis apdovanojimas reiškia drąsą; violetinė reiškia dorybę ir tikėjimą Egipte. Be to, violetinė yra didžiausio nominalo pokerio žetono spalva ir jos vertė yra 5000 USD, o krikščionybėje ji reiškia pasididžiavimą.

Parašykite komentarą