Vizualizacija Dvasinė prasmė ir interpretacija

Vaizdinio vaizdo formavimo minties procesas proto akimis. Tai gali būti skirta meditacijai, religiniams ar astraliniams tikslams.

Kadangi daugelis raganų prisiima atsakomybę už savo gyvenimą ir todėl yra suderintos su kūrybine pasaulio prigimtimi ir savo vaidmeniu jame, jos linkusios labiau suprasti, kaip veikia protas.

Ką mato akys, smegenys registruoja, bet kai ką nors prisimename, smegenys nemato skirtumo tarp to, kas buvo matoma „tikrame“ pasaulyje, ir to, kas buvo sukurta „proto akimis“. Taip Ragana supranta, kad galia vizualizuoti ar įsivaizduoti, ko nori iš gyvenimo, yra mūsų galia, o smegenys, kurios kiekvieną dieną kuria visą mūsų patirtį, nežino skirtumo.

Todėl, jei žmogus labai trokšta turėti naują automobilį, tereikia tą norą perkelti į vizualizavimo procesą ir galvoti tik apie naują automobilį, kad tą norą pareikštų realybėje.

Vizualizacija yra naujojo amžiaus procesas, kai žmogus gali vizualizuoti trečiąja akimi psichinius vaizdus ar mintis. Tai labai siejama su perėjimu į skirtingas vibracijas. Kartais psichinis vaizdas gali būti labai galingas.

Jei mintyse galvojame apie vaizdinius apie tikslą ar ateitį, tai daug lengviau įgyvendinti. Jei pažiūrėtume, kaip tai buvo naudojama praeityje, Berlyno siena yra puikus pavyzdys! Susirinko nemažai žmonių, kurie yra susiję su „sąmoningu tikslu“ nugriauti sieną. Akivaizdu, kad mes žinome, kad ši siena pagaliau buvo pašalinta.

Daugelis ritualų ir burtų buvo skirti vizualizacijai. Šis terminas taip pat gali būti žinomas kaip vadovaujami vaizdai. Jei pažvelgtume į tradicinę krikščionybę, daugelis žmonių maldą naudoja dėl įvairių priežasčių. Mes iš tikrųjų vizualizuojame šio proceso metu.

Parašykite komentarą