Voodoo vaisingumo apeigų dvasinė prasmė ir aiškinimas

Daugelis kultūrų turi didelių lūkesčių dėl vaisingumo.

Kai kurioms kultūroms, jei reprodukcija nevyksta, tai gali reikšti kaimo ar gyvenimo būdo išnykimą.

Žinoma, šiais laikais turime mažiau jaudintis dėl išnykimo faktoriaus, tačiau vaisingumas vis dar yra nepaprastai svarbus daugumai žmonių. Rūšies dauginimas yra natūralus noras, kuriame dauguma nori dalyvauti.

Jei dėl kokių nors priežasčių tas gebėjimas daugintis dėl kokių nors priežasčių yra stabdomas, tai gali būti gana šokiruojantis santykių aplinkoje.

Voodoo viduje yra vaisingumo apeigos, kurios turėtų padėti išspręsti vaisingumo problemas, kurios išoriniam stebėtojui gali atrodyti šiek tiek beviltiškos, tačiau žinoma, kad šis ritualas yra garbė tiek moteriai, tiek vyrui ar vyrams, dalyvaujantiems dėl bendruomenės sąmonės. platinimas perima baimę ar sprendimą, kuris gali kilti, jei moteris ar vyras ir toliau būtų nevaisingi.

Tai senovinis ritualas.

Prieš atliekant tai, viščiukas turi būti negyvas. Atliekant šį ritualą, moteris nuoga gulėdavo ant grindų išsiskėtusi. Trys dalyviai turi apsupti moterį, nuolat mušančią Voodoo būgnų ritmą, simbolizuojantį gyvybės pulsą, reikalingą gyvybei atnešti į pasaulį.

Virš moters kūno laikoma balta višta, kuri iš jos pašalintų neigiamą moteriai daromą energiją, dėl kurios ji tampa nevaisinga.

Vištienos galva visiškai nupjaunama aštriu skustuvu peiliu, o vištos kraujui bus leista nukristi ant jos kūno, taip palaiminant ją šventa magija, slypinčia kraujyje. Seksualinis bendravimas iš karto prasideda su žmogumi, kuris nužudė vištą, o baigęs seksą, jis gali pasirinkti, ar pakviesti kurį nors kitą būgnininką dalyvauti, taip išgydydamas moterį ir atnešdamas jai naują radinį. jausmingumą, taip pat išgydyti vyrą, kad atkurtų jo lytinę potenciją.

Tai buvo atlikta Afrikoje ir, kaip teigiama, užtikrina vaisingumą. Galbūt manote, kad tai šiek tiek toli, bet yra daug vaisingumo burtų. Perėjimas prie burtų, kurį galite atlikti namuose (be vištos ir būgnų!)

Tai senovės vaisingumo burtai.

Geriausia savaitės diena pasirinkti šį burtą yra penktadienis, geriausias laikas yra 5 val.

Jei tai per anksti, taip pat gali pasirinkti burtą 19 val., su vaisingumu siejama deivė Vesta.

Žvakė turi būti raudona, o simbolis – kiaušinis.

Paruoškite pakeitimą ir papuoškite paviršių taip:

  • Raudonas audinys – pakloti ant altoriaus.
  • Dubuo pilnas marmurinių kiaušinių.
  • Geležies gabalas.
  • Mėnulio akmenys.
  • Dubenėlis obuolių.
  • Hiacinto žiedai.
  • Kūginės žvakės: viena raudona ir viena balta.

Skirkite keletą akimirkų ir įkvėpkite oro, atsiklaupkite priešais stalą, kai viskas yra vietoje, atsistokite į savo apsauginį ratą, įsitikinkite, kad giliai kvėpuojate, vizualizuodami baltąją energiją savo kūne. Tai pakels ir užpildys jūsų kūną.

Atsistoję visiškai atsipalaidavę iškvėpkite visą neigiamą energiją ir pirštais nubrėžkite apskritimą. Po to nukreipkite į keturis kambario kampus.

Uždekite baltą žvakę į šiaurę ir raudoną į pietus ir pasakykite:

Vesta, Vesta išgirsk mano prašymą, leisk mano vaikui ateiti pas mane.

Įsitikinkite, kad žvakės dega iki galo, tada nuimkite visus daiktus nuo altoriaus ir užkaskite po medžiu. Kartokite tai kitą savaitę iš viso 4 savaites.

Parašykite komentarą