Voras: simbolis arbatos lapų žodyne

Vorai turi iltis, kurias naudoja norėdami į savo grobį suleisti nuodų; jie taip pat sukasi tinklus, kuriais gaudo kitus vabzdžius, kuriuos vėliau naudoja kaip maistą.

Senovėje voras buvo naudojamas simbolizuojant augimą, galią ir paslaptį. Voras pasirūpina, kad pyntų tinklą, kad galėtų maitintis.

Tai, kaip elgsitės savo gyvenimo situacijomis, lems, ar jums seksis, ar ne; augimo galia yra jūsų rankose. Taigi, jei savo arbatos puodelyje matote vorą, žinokite, kad turite galią padaryti arba sulaužyti viską savo gyvenime; jūsų gyvenime padaryti pasirinkimai yra labai svarbūs.

Išsami vorų arbatos lapų simbolio reikšmė

Arbatos puodelio viršus: voras arbatos puodelio viršuje reiškia, kad dabar pats laikas parodyti, kokiu keliu norite eiti savo gyvenime – ar norite tapti turtingesniu nei esate, ar esate patenkinti savo gyvenimu?

Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, priklausys, kokia bus jūsų ateitis. Įsitikinkite, kad pasirinkote tai, kas, jūsų manymu, yra teisinga, nes visa galia buvo suteikta jums.

Tu padarysi jį didelį arba ne.

Puodelio vidurys: voras jūsų arbatos puodelio viduryje reiškia, kad jūsų gyvenime teks priimti svarbų sprendimą, kuris nulems, kuo jūs tapsite.

Šiuo metu esate užsiėmęs sunkiu darbu, kad sudurtumėte galą su galu, tačiau netrukus jums atsiras galimybė ir turėsite nuspręsti, ar priimti iššūkį, ar jį ignoruoti.

Jei nuspręsite priimti iššūkį, tai gali tiesiog apversti jūsų gyvenimą aukštyn kojomis ir paskatinti jus klestėti; bet užduotis nebus jums primesta.

Jūs galite pasirinkti arba ignoruoti galimybę, įsitikinkite, kad tęsiate tai, ką šiuo metu darote.

Arbatos puodelio dugnas: voras arbatos puodelio apačioje reiškia, kad jūs neturite galios pats pasirinkti ir ką norite daryti su savo gyvenimu; kiti yra užsiėmę sprendimų priėmimu už jus, o jūs tiesiog aklai sekate.

Tai privertė jus suabejoti savimi. Galbūt atsiliekate tobulėjimo srityje, nes neturite pasirinkimo.

Stebėkite, ką kiti sako ar daro, nepaisant to, kad jums tai patinka ar nepatinka.

Puodelyje išsibarstę: Arbatos puodelyje išsibarstę vorai rodo, kad esate labai nepriklausomas ir pasirenkate kelis prieš jus pateikiamus pasirinkimus.

Dėl to jūs labai klestėjote, nes jūs pasirenkate tik tai, kas, jūsų manymu, jums tinka ir jums nereikia nieko daryti.

Ta laisva dvasia laiko jus kartu!

Išvada: Kai pasirinkimas yra jūsų rankose, turite būti pakankamai išmintingas, kad įsitikintumėte, jog pasirenkate tik tai, ką jums sako pasąmonė, ir tai jums pravers.

Parašykite komentarą