Žalios spalvos terapija Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Žalia yra žmogaus akies šviesos suvokimo spalva, kurios bangos ilgis yra 520–570 nm.

Tai nėra pagrindinė spalva, ji gaunama derinant mėlyną ir geltoną spalvas. Pagal HSV spalvų ratą mėlyna papildoma spalva yra purpurinė. Žalia yra susijusi su širdies čakra, kuri reiškia organus, įskaitant širdį, krūtis ir kraujotakos sistemą. Ši čakra yra susijusi su meile visomis jos formomis ir gebėjimu duoti ir priimti besąlyginę meilę.

Žalia spalva šiais laikais naudojama spalvų gydymo terapijoje dėl jos poveikio žmonėms. Žinoma, kad jis turi gydomąjį poveikį ir atneša fizinę, emocinę ir dvasinę pusiausvyrą žmogaus gyvenime. Pasižymi gaivinančiu poveikiu, suteikia regeneracinių galių, skatina fiziologinius procesus mūsų organizme ir gali sukelti linksmumo būseną.

Štai kodėl chromoterapijoje žalia spalva naudojama gydant tokias ligas kaip: širdies ligos, nuovargio problemos, imuninės sistemos problemos, alergijos, krūties vėžys, galvos skausmai, arterinė hipertenzija, obsesijos ir kai kurios fobijos.

Žalioji neturėtų būti naudojama gydant žmones, kurie yra pernelyg interjere, nes tai pablogins jų padėtį. Galimybė įnešti pusiausvyrą savo gyvenime, sumažinti apsėdimus ir padėti harmonizuoti širdies veiklą, nenuostabu, kad žalia yra daugelio žmonių mėgstamiausia spalva, paprastai ši spalva pirmenybė teikiama po mėlynos.

Yra nemažai menininkų ar filosofų, manančių, kad ši spalva yra galinga spalva, keli garsūs Pedro Calderon de la Barca žodžiai, sakęs: „Žalia yra pagrindinė pasaulio spalva, iš kurios kyla jos žavesys. “

Viena iš priežasčių, kodėl žalia spalva jaučiasi daug paguodos, yra ta, kad ji gali simbolizuoti patį gyvenimą arba gyvybės atsiradimą (pavasarį, kai viskas tampa žalia). Be to, visame pasaulyje žalia spalva naudojama saugumui simbolizuoti.

Kai kuriose religijose žalia spalva reiškia atgimimą arba prisikėlimą. Japonijoje žalia simbolizuoja amžinąjį gyvenimą. Libija yra vienintelė šalis pasaulyje, kurios vėliava yra tik vienos spalvos, o ta spalva yra žalia. Portugalijoje žalia simbolizuoja viltį, nes ji taip pat yra pavasario spalva.

Keltų mituose žalia spalva siejama su vaisingumo dievu. Kiti įdomūs faktai apie žalią: jei turite ekologišką automobilį, žmonės manys, kad esate patikimas ir subalansuotas, taip pat madingas. Džordžo Vašingtono mėgstamiausia spalva buvo žalia, kai kurie žmonės negali atskirti žalios nuo raudonos, o jei nudažysite kambarį žalia spalva, tai suteiks pusiausvyros jausmą.

Taigi, jei mėgstate žalią, greičiausiai būsite dosnus, gailestingas, harmoningas, mylintis gamtą, vaikus ir gyvenimą, o pagal spalvų gydymo terapiją žalia padės sugrąžinti pusiausvyrą jūsų gyvenime, taip pat padės susidoroti su sunkesnėmis problemomis, pvz. širdies ligos.

Parašykite komentarą