Zodiako vandens ženklai

Įsivaizduokite save vandenyne su galingomis bangomis, besidaužančiomis virš tavęs… Štai koks jausmas būti vandens ženklu, jaučiančiu stiprias emocijas! Vandens Zodiako ženklus Vėžys, Skorpionas ir Žuvys amžinai traukia jų svyruojančios emocijos, kaip upės srovė. Jų emocijos gali jas visiškai panardinti, priversdamos prarasti realybę… Jie turi labai stengtis išlaikyti save žemėje, nepasiduoti vaizduotei ir nostalgiškiems polinkiams!

12 Zodiako ženklų yra suskirstyti į keturias stichijas: ugnies, žemės, oro ir vandens.

Astrologijoje taip pat yra kažkas, kas žinoma kaip trigubai. Trigubai apibrėžiami taip:

  • Žemės ženklai (Ožiaragis, Jautis, Mergelė)
  • Ugnies ženklai (Avinas, Liūtas, Šaulys)
  • Oro ženklai (Svarstyklės, Vandenis, Dvyniai).

Yra žinoma, kad vandens ženklai yra labai jautrūs, intuityvūs, empatiški ir kartais sentimentalūs. Jie gali įsikibti į žmones ir daiktus dar ilgai po to, kai turėjo paleisti, nes yra linkę romantizuoti praeitį ir žiūrėti į ją pro rožinius akinius! Taip pat žinoma, kad vandens ženklai turi intensyvius sapnus, vizijas ir tokią stiprią intuiciją, kad jie yra beveik psichiniai. Jie gali skaityti kambarį kaip niekas kitas ir gali pasakyti, kada situacija įvyks gerokai anksčiau, nei bet kas kitas – iš esmės jie turi super galių!

Vandens ženklai taip pat mėgsta liūdėti – jie tyčia žiūrės liūdnus filmus ir serialus, kad įsijaustų giliai, klausysis liūdnos muzikos, skaitys širdį veriančius romanus. Gyvendami jie rinks niekučius ir atminimo dovanėles, taip pat turės spausdintų nuotraukų. Vandens ženklams nostalgiški prisiminimai jiems yra viskas ir jiems bus sunku paleisti daiktus!

Emocionalūs, kūrybingi žmonės, vandens ženklai priimant sprendimus eina su savo nuojauta – jie visada klauso savo širdies, o ne galvos. Tai reiškia, kad sprendimų priėmimo procese dažnai trūksta logikos ir proto, o tai gali sukelti problemų!

Visų pirma vandens ženklai trokšta saugumo – sau ir savo artimiesiems. Jie labai saugo savo šeimą ir draugus, stengiasi padėti tiems, kuriuos laiko savo vidiniu ratu – tai gali nueiti per toli, ypač su Žuvimis, nes vandens ženklai gali padėti kitiems savo sveikatos sąskaita ir gerovę. Jie turi būti atsargūs, kad netaptų durų kilimėliais, neleistų žmonėms vaikščioti ant savęs ir nepaskęstų kitų žmonių emocijose.

Kiekviename „modalyje“ yra vandens ženklas, o tai reiškia, kad vienas yra kardinalus ženklas, kitas yra fiksuotas ženklas, o kitas yra kintantis ženklas. Tai iš esmės reiškia, ar jie atsiranda atitinkamai sezono pradžioje, viduryje ar pabaigoje. Pagrindiniai ženklai veda ir inicijuoja sezoną bei idėjas, o fiksuoti ženklai suteikia dėmesio ir gilios energijos, kad sezonas būtų užbaigtas. Kintamieji ženklai yra kintantys ir sunkiai atpažįstami.

Pradėsime nuo Vėžio, vandens ženklo, kuris pradeda vasaros zodiako sezoną ir yra kardinalus ženklas, pereisime prie Skorpiono, fiksuoto vandens ženklo, ir baigsime Žuvimis, kintamu vandens ženklu. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie šias paslaptingas vandeningas būtybes…

Vėžio vandens ženklas

Vėžys krabas yra zodiako motina – nesvarbu, kokia jų lytis. Šie krabai yra natūralūs tiekėjai ir labai stengsis padėti kitiems žmonėms, nesvarbu, ar tai būtų jų šeima, vaikai, draugai ar plati bendruomenė. Jie dažnai patenka į maitintojo arba auklėtojo vaidmenis, dirbdami su vaikais ir gyvūnais.

Vėžys yra kardinalūs ženklai, o tai reiškia, kad jie gali imtis veiksmų ir pradėti naujus projektus, pareikšdami savo idėjas realybėje. Jie gali imtis iniciatyvos ir pradėti įgyvendinti idėjas. Kai jie nusprendžia ką nors pradėti, jie paprastai būna labai užsispyrę ir tai padarys iki galo. Kartu su jų beveik psichine intuicija Vėžiai iš tikrųjų gali būti puikūs verslo ir finansų srityse, kur gali panaudoti savo empatiją, kad kreiptųsi į klientus ir parodytų jiems kompaniją. tikrai jiems rūpi. Jie tikrai neapsiriboja slaugytojų vaidmenimis ir gali būti sėkmingi daugelyje sričių.

Vėžiai yra šiek tiek unikalūs vandens ženklai, nes jie gali sklandžiai judėti tarp materialaus ir emocinio pasaulio – kaip krabas, judantis tarp vandenyno ir kranto. Šis gebėjimas egzistuoti tiek praktiniame pasaulyje, tiek intuityvioje, emocingoje sferoje daro juos puikiais klausytojais ir patarėjais, galinčiais spręsti galvos ir širdies reikalus. Ir, kaip krabas, jie labai įsikibs į savo artimuosius. Jie yra labai ištikimi ir lengvai nepaleis – net jei likti jiems kenkia!

Skorpiono vandens ženklas

Skorpionas, fiksuotas zodiako ženklas, dažnai klaidingas kaip ugnies ženklas dėl savo žiaurumo ir intensyvios energijos. Tačiau jie yra vandens ženklai ir yra labai intuityvūs, priimdami sprendimus pasikliaujant savo jausmais ir širdimi. Jie gali turėti baisų temperamentą, valdomą karštos ir aukštos emocinės būsenos, ir jiems sunku išjungti savo jausmus!

Skorpionai, be to, yra aistringi žmonės, yra ryžtingi ir atkaklūs, todėl yra puikūs lyderiai. Jie visada ieško tiesos ir sunkiai dirbs tyrinėdami ar bet kokiame panašiame darbe. Jie visada nori matyti visą vaizdą ir nieko nesustos, kad suvoktų situacijos visumą. Jie taip pat yra labai išradingi žmonės ir, kaip fiksuotas ženklas, sunkiai dirbs bet kuriame projekte ar užduotyje, kol jis bus baigtas.

Kai jų emocijos nepakyla, Skorpionai paprastai elgiasi šaltai ir santūriai. Į juos dažniausiai žiūrima kaip į paslaptingiausią zodiako ženklą, o seksualiausius – jie gali puikiai saugoti paslaptis, o dažniausiai slėpti savo jausmus. Tačiau po savo išvaizda Skorpionai gali būti labai pavydūs, įtarūs ir niekinti melą bei nesąžiningumą. Jei sukryžiuosite Skorpioną, nepamiršite skausmingo jo įgėlimo!

Žuvų vandens ženklas

Ak, švelnios Žuvys – jos dažnai žinomos kaip Zodiako svajotojos ir, sakoma, daugiau laiko praleidžia savo vaizduotėje nei realybėje. Žuvys gali būti tikros mistikės ir greičiausiai iš ženklų turi tikrų psichinių galių – jos yra labai intuityvios ir empatiškos, kaip ir jų sesuo Vėžys, ir rizikuoja jas praryti kitų žmonių emocijos ir nerimas. Skirtingai nei Vėžys, Žuvys neturi kieto krabo išorinio apvalkalo, kuris apsaugotų jas nuo kitų žmonių energijos – todėl Žuvims teks sunkiai dirbti, kad jos neužkluptų kitų žmonių problemos.

Žuvų emocijos greitai keičiasi, todėl iš pradžių jos tampa blogų sprendimų priėmėjais, bet kai tik prisiriša prie nuojautos, jos gali lengvai tai išgyventi. Žuvys ne tik yra aiškiaregės, bet ir puikiai atlieka kūrybinius vaidmenis, susijusius su tapyba, rašymu, fotografija ar kitomis meno formomis. Jie gyvena savo pasaulyje, todėl jie yra geriausias ženklas kurti nuostabius grožinės literatūros kūrinius, kuriais galėtų mėgautis kiti!

Vandens ženklai santykiuose

Vandens ženklai gali pajusti paslėptą emocinę tikrovę visose gyvenimo srityse – nuo ​​draugystės iki biuro, nuo šeimų iki santykių. Jie gali greitai ir teisingai perskaityti kitų žmonių nuotaikas ir grupės „vibe“, todėl jie yra naudingi žmonės bet kokioje socialinėje aplinkoje! Jie ypač jautrūs santykiuose, žinodami, kada būti šiltiems ir maloniems, o kada – vėsesniems. Geriausiu atveju jie gali būti gydomosios ir puoselėjančios jėgos, kurios supranta kitus geriau nei bet kas kitas! Tai, kaip jie derės su kitais, priklauso nuo ženklo…

Vanduo ir Žemė Ženklai paprastai dera tarpusavyje, nes vandens ženklus galima susieti teigiamai, pragmatišką žemės ženklą ir suartinti juos su emocijomis. Tuo tarpu žemės ženklai suartina vandenį su praktiniais gyvenimo dalykais ir sutelkia vandens ženklus į pagrindą!

Nesvarbu, ar tai draugystė, ar santykiai, žemės ir vandens ženklai puikiai komplimentuoja vienas kitą. Žemės ženklai yra susiję su prisilietimu ir tikrove – vandens ženklai yra apie sapnus ir jausmus. Kartu jie gali turėti patenkinančius fizinius ir emocinius santykius.

Vanduo ir Ugnis Tiesa, ženklai nėra danguje sukurti atitikmenys. Gamtoje jie yra priešingi elementai – kaip ir gamtoje, sudėjus vienas kitą gali sunaikinti. Ugnies nuožmus ir laisvas temperamentas gali būti užgesintas vandens kibimo, o vanduo gali virsti garais ugnies, todėl jie visiškai išnyksta.

Tačiau tinkamomis aplinkybėmis vandens ženklai gali priversti ugnies ženklus atsižvelgti į savo emocijas. Ugnies ženklai dažniausiai yra labai instinktyvūs ir reaguoja į viską, kas vyksta jų gyvenime, taigi – vandens ženklai…

Parašykite komentarą