Žvaigždutė: simbolis arbatos lapų žodyne

Tai turi tą pačią reikšmę kaip ir žvaigždė.

Tai reiškia, kad yra priežastis nedelsiant atkreipti dėmesį tam tikra kryptimi ir yra labai aiškinama atsižvelgiant į simbolius.

Mažų žvaigždžių grupė, esanti klasteryje, reiškia daug naujienų ir naujos įmonės. Tai rodo, kad jūsų pastangos bus susijusios su kitais ir kad jūsų individualios galios turės būti pajungtos bendrajam gėriui. Kaip vienetas nešviesite nuostabiai, bet kartu su kitais sutiksite sėkmės. Galite prisijungti prie sindikato ar korporacijos.

Taigi, kas yra žvaigždutė? Žvaigždutė yra iš lotynų kalbos. Tai tipografinis * ženklas ir gali būti žvaigždė ar net snaigė!

Pamatyti tokį ženklą arbatos lapelio skaitinyje reiškia, kad reikia išlikti optimistui, tu esi gražus. Atminkite, kad mes visi gyvename cikle. Jūs išgyvenote stabilius devynerius metus. Dabar tai baigėsi, o jei matote žvaigždutę, tai reiškia, kad atkuriate visiškai naują ciklą.

Tai dar vienas būdas, kuriuo mes pradedame naują gyvenimo pradžią, matydami šį simbolį, reiškia, kad esate išradėjas, esate pradininkas. Jei pamatysite tai šalia puodelio dugno, galite turėti tam tikrą visatos baimę.

Arbatos puodelyje galite turėti:

  • Matė puikios formos žvaigždutę.
  • Matė išsklaidytą žvaigždutę.
  • Asmuo arba objektas šalia žvaigždutės.
  • Pamatė snaigę / žvaigždę.
  • Matytas žvaigždžių spiečius.

Arbatos puodelio viršus: jei pasirodo jūsų arbatos puodelio viršuje, tai palaima jums išlikti stipriam. Sutiksite naują žmogų, kuris jus įkvėps. Šis žmogus negali ateiti į jūsų ateitį, jei jūsų energija nėra tinkama. Būkite atsargūs, neuždarykite durų ir nepalikite jų atvirų naujiems santykiams ir meilei.

Matyti šalia kito žmogaus, pvz., laikant žvaigždutę: Jūs kovojate ar maldaujate ką nors, jei matote tai taurės apačioje. Kažkas kovoja prieš jus – kad ir kokia būtų priežastis. Šis žmogus nesuteikia jums pagarbos sau, kurios nusipelnėte.

Arbatos puodelio dugnas: tai reiškia, kad kažkas tave myli ir sėkmė bus tavo.

Arbatos puodelio pusė: Pasirodęs taurės šone sakote sau, kad galite sau leisti gyvenime materialius dalykus, bet turite būti atsargūs.

Didelė žvaigždutė: Didelis simbolis reiškia, kad galite tikėtis laimės iš artimo draugo. Pagalvokite apie savo nepriklausomybę, kaip galite susigrąžinti nepriklausomybę, pagarbą sau.

Parašykite komentarą