Žvakių magija – Naudojama spalvoms ir rašybai dvasinei prasmei ir interpretacijai

Žvakių magija yra paprastas burtų darbo įrankis, galintis turėti labai gerų rezultatų.

Kadangi žvakių darbo prigimtis yra ugnis, o ugnis yra pasireiškimo elementas, net patys paprasčiausi žvakių burtai gali sukurti ilgalaikius pokyčius žmogaus gyvenime. Žvakių magijai reikalingi tikslūs matavimai ir dažnai darbas turi būti atliktas per kelias dienas.

Svarbu suvokti, kad darbas su žvakėmis yra savotiška simpatinė magija ir dėl to kurdami savo žvakę, degindami žvakę ir viso proceso metu turite būti atsargūs, ko norite ir kokie žodžiai vartojami.

Energija, įsmelkta į žvakę, yra svarbi, todėl dirbdami su žvake norėsite būti tikri, kad žvakes pastatysite saugioje vietoje, kur jos nebus trikdomos.

Gali būti labai nemalonu dirbti ką nors ir sugadinti dėl neigiamos energijos į žvakę dėl buitinio ginčo arba energijos išeikvojus vaikams, naminiams gyvūnėliams, televizoriams ar kitiems išoriniams triukšmams.

Žvakės, įjungtos į darbo režimą, gali būti labai išrankios priemonės, todėl svarbu jas laikyti toliau nuo kasdienio gyvenimo, kol jos „dirba“.

Žvakių magija nėra skirta nekantriems. Dauguma žvakių burtų atliekami per kelias dienas. Kartais daugiau – priklausomai nuo darbo, kurį reikia atlikti. Įsitikinkite, kad atlikote visus burtų žingsnius ir nepasitraukite burtų ciklo viduryje, kitaip galite gauti silpnus arba netikslius rezultatus.

RAUDONA: MEILĖ, AISTRA, MOTYVACIJA, VALIOS JĖGA, PYKTIS, KERŠTAS, ŠIRDIS / KRAUJAS, UGNIS

ROŽINIS: MEILĖ, PATRAUKA, LAIMĖ, KEIKIANTYS MINTYS

MĖLYNA: GYDYMAS, SVEIKATA, SVEIKATA, RAMYBA, RAMYBĖ, RAMYNA, RAMINIMAS, VANDUO

ŽALIAS: PINIGAI, SVEIKATA, GABA, AUGIMAS, PATRAUKA, ŽEMĖ

GELTONA: LAIMĖ, DVASINIS VYSTYMASIS, VALYMAS, VIBRACIJA, REGIJA, ORO

VIOLETINĖ: MEDITACIJA, KVAKAVIMAS, PSICHINIS SĄMONINGAS, PAPRASTAS RABATIMAS, ASTRALINĖS KELIONĖS

BALTAS: TYRA, VALYMAS, ENERGIJOS VALYMAS, PALAIMINIAI / PATEPIMAI

JUODA: BANIJOS, VALYMAS, SUSIgėrimas, NEIGIAMOSIOS ENERGIJOS

SIDABARAS / AUKSAS: PAPRASTAI NAUDOJAMAS RITUALIEMS TIKSLAMS IR HERMETIAMS DARBUI

VAIVORYKŠTĖ: ČAKROS DARBAS, ASTRALINĖS KELIONĖS, MEDITACIJA

Tai yra standartinės gairės dėl tipiškų priežasčių, kodėl galima naudoti tam tikras spalvas. Atkreipkite dėmesį į žvakių spalvų pasirinkimą, atsižvelgiant į sezoną ar šventę, taip pat kai kurios tradicijos turi konkrečias specifikacijas, kurios spalvos turėtų būti naudojamos ritualiniais tikslais. Taip pat atminkite, kad spalvos dispersija gali reikšti skirtingą reikšmę – pavyzdžiui, šviesiai mėlyna – ramybei, tamsiai mėlyna – gydymui ar sveikatai.

Parašykite komentarą