Apsaugos ratas Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Apsauga apskritime. Ženklai, palatos ar magiški simboliai, naudojami apskritimui, ritualinei erdvei ar kasdieninei vietai apsaugoti

Asmuo arba asmenys, atsakingi už būrio saugą ir saugumą.

Apsaugos nuo apskritimo nereikėtų painioti su apsaugos ratu, kuris yra Wiccan konstruktas, sukuriantis apskritimą arba ritualinę erdvę darbui. Atvirkščiai, terminas apskritimo apsauga nurodo vieną iš dviejų dalykų. Pirma, toje vietoje, kur suformuotas apskritimas, įdedamos apsaugos, taigi ir pačios erdvės apsaugos palatos. Šiuo atveju apskritimo apsauga gali apimti (bet tuo neapsiribojant).

  • Uolos ar kristalai, rasti apskritimo sukūrimo arba ritualinės erdvės vietoje
  • Žvakės, dedamos prie kardinolo ar žvaigždės taškų, koreliuojančių su erdve
  • Fiziškai nupiešti ženklai, žymintys apsaugos ženklus
  • Jūros druska ir kitas valymo smėlis, kad apribotų ribinę erdvę

Šios apsaugos detalės veikia kaip specifinių energijų įžeminimo mechanizmas, susiejant dvasinį pasaulį su fiziniu. Jų buvimas supriešins neigiamas energijas ir taip pat veiks kaip stebuklingos erdvės ribų išgraviravimo palata, veikianti kaip izoliacija išoriniam pasauliui ir nuo jo.

Antrame pavyzdyje apskritimo apsauga tai reiškia asmenį ar asmenis, kurie veikia kaip globėjas. Kai kurios tradicijos šią atsakomybę priskiria dvasiai ar elementui ir remiasi jų apsauga, kad praktikantai būtų saugūs.

Wiccan apskritimai paprastai žymi šį vaidmenį vyrui arba asmeniui, kuris yra išmanantis valdyti agresyvią vyrišką energiją, ir šį vaidmenį rate pažymi kaip prižiūrėtoją. Prižiūrėtojas yra fizinis apskritimo apsaugos pasireiškimas. Jų darbas yra išlaikyti energijų pusiausvyrą rate ir saugoti būrį ar grupę, kol jie atlieka savo stebuklingus darbus.

Dažnai šis asmuo bus aktyvus ritualo metu, tačiau neatliks tokio vaidmens, kuris būtų toks matomas kaip kiti tradicinėje ritualo rutinoje. Prižiūrėtojas suteikia apsaugą ir padeda išlaikyti pusiausvyrą apskritimo viduje ir išorėje, apsaugodamas nuo neigiamos energijos iš ritualinės erdvės išorės, išlaikant arba jausdamas energijos pulsą viduje.

Dalis jų darbo yra išlaikyti ratų apsaugą tarp praktikuojančių specialistų, o jų darbas yra būtinas viešuosiuose darbuose, kur susirenka praktikai, kurie retai dirba kartu. Jie valdo bet kurio grupės nario blogą valią, užtikrindami, kad kiekvienas asmuo dirbtų savo darbą ir įeitų į patarlės „tobulos meilės ir tobulo pasitikėjimo“ ratą.

Apsaugos ideologija

Vaizdinis apskritimo apsaugos vaizdas dažniausiai matomas kaip pentagrama arba apskritimas aplink 5 smailių žvaigždę. Pusiausvyra vaizduojama per linijas, kurios sukuria formą su apskritimu aplink ją, kad parodytų, kad elementinės jėgos yra ne tik esamos ir subalansuotos, bet ir sulaikomos.

Pentagrama sukuria vizualinį apsaugos ratą ir dažnai vertinama kaip apsauginis talismanas, kurį dėvi praktikai, kad apsaugotų juos tiek viduje, kol jie dirba, tiek nuo bet kokių galimų pavojų iš išorinio pasaulio.

Parašykite komentarą