Burtai gerai išsimiegoti Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Miegas yra būtinas norint būti sveikam, ir dauguma iš mūsų tai laiko savaime suprantamu dalyku ir nemiegame tiek valandų, kiek turėtume.

Miegas leidžia mūsų jėgoms pailsėti, o kūnui atsigauti, o tai suteikia mums jėgų, reikalingų kovoti su liga ir išlaikyti aukštą sveikatos lygį.

Kartais gali kilti problemų dėl miego ir šis burtas pravers. Jei galite, atsispausdinkite raštą ir padėkite į stalčių šalia lovos, kad būtų patogu tomis neramiomis naktimis. Magijos ciklai yra svarbūs. Natūralu, kad turime keturis ciklus:

  • Gimdymas.
  • Gyvenimas.
  • Mirtis.
  • Atgimimas.

Šie ciklai yra svarbūs šiam burtui, nes galime perjungti juos sapne. Įsitikinkite, kad miegate teisinga kryptimi. Gali kilti problemų dėl nemiegojimo, nes miegate sunkia kryptimi. Tai yra keturios kryptys, susijusios su miegu.

Rytai = susijęs su oru. Tai padės įgyti daugiau idėjų pabudusiame gyvenime.

Pietų = Tai siejama su ugnimi. Jei mums reikia daugiau energijos, miegokite taip, kad galva būtų atsukta.

Vakarai = Susijęs su vandeniu ir emocijomis. Jei jums sunku santykiuose, įsitikinkite, kad jūsų galva yra nukreipta į vakarus,

Šiaurė = Tai žemė. Jei jums reikia būti įžemintai, miegokite nukreipę galvą į Šiaurę.

Pradėkite nuo miego zonos paruošimo, tai atrodo keista, bet geriausia pradėti nuo puikiai paklotos lovos, o geriausia – švaraus kambario. Sėdėkite ant grindų šalia lovos laikydami sapnų akmenį ir medituokite apie visus dalykus, kurie jums kėlė nerimą ar nerimą.

Nedvejokite tai darydami, leiskite visiems savo jausmams iškilti į paviršių. Medituokite tokiu būdu tiek, kiek reikia, kad ištrauktumėte viską, ką galite. Kai tai padarysite, greitai užsirašykite kiek galite. Tai lengviausia atlikti sąrašo forma, nes nereikia būti labai išsamiai. Baigę atsistokite veidu į lovą ir tris kartus pervesdami akmenį per lovą pagal laikrodžio rodyklę, tris kartus giedokite šiuos žodžius:

„Šiąnakt aš ramiai miegosiu, tokia mano valia, kad taip būtų“.

Tai atlikę, apvyniokite akmenį popieriumi ir padėkite po lova. Kartokite šį burtą tiek kartų, kiek reikia, kad įgautumėte energijos ramiai miegoti. Kai tai padarysite, nuplaukite akmenį sūriame vandenyje ir padėkite į miegamojo langą, kad jūsų miego būklė būtų apsaugota.

Ko jums reikės:

  • Tuščias popieriaus lapas (pageidautina pergamentas)
  • Mėlynas arba violetinis rašalas
  • Dūminio kvarco gabalėlis (daugelyje skirtingų kultūrų šis akmuo dar vadinamas „sapnų akmeniu“)
  • Jūsų patogi lova

Parašykite komentarą