Astrologiniai namai – Auntyflo.com

Taigi jūs čia norėdami sužinoti daugiau apie astrologijos namus?

Jau daugelį metų domiuosi įvairiais astrologijos namais. Studijavo juos, skaitė daug knygų apie juos. Trumpai apibūdinsiu, kas tai yra ir kaip jie gali jums padėti. Internete galite perskaityti daugybę namų padalijimo ir yra daug būdų, kaip padalinti namus. Įprastas būdas buvo Placidus 1688 m. Jo sistema neatitiko gimimų Šiaurės platumose, nes buvo sunku nustatyti kilimo laipsnį. Galite skaityti kitus tinklalapius, kuriuose yra Regiomontanus ir Campanus sistemos. Čia aš naudoju „Equal House“ sistemą. Tai tiksliausias būdas sužinoti apie namus. Pamiršau pasakyti, kad yra daugybė skirtingų namų sistemų, ir jums tikriausiai kyla klausimas – kurią pasirinkti?

Tada yra papildoma problema. Placidus mieste MC/IC ašis nuosekliai apibrėžia tų 10/4 namų tašką. Jei naudosite lygius namus, MC/IC ašis gali patekti į porą namų, 8/2 į 11/5. Kaip su tuo susitvarkote?

Per daugelį metų dirbau tik su dviem sistemomis: „Equal House“ ir „Placidus“. Paprastai naudoju Equal House, bet naudoju Placidus dar 2001 m.

Kad žinotumėte, kad astrologiniai namai yra vienas iš svarbiausių horoskopo elementų. Jie vaizduoja tam tikrą erdvės sritį, palyginti su horizontu ir dangaus dienovidiniu. ekliptika, patenkanti į šią erdvę. Kas yra ekliptika astrologijoje? Ekliptika iš esmės yra apskrita linija, einanti per planetas. Ši linija yra sujungta žvaigždėmis ir paprastai vadinama astrologijos „žvaigždynais“. Jis juda ir yra suskirstytas į 12 zodiako ženklų! Zodiakas turi dvylika namų, geriausias būdas juos apibūdinti yra pavaizduoti juos apskritime. Dabar kiekviena mūsų asmenybės savybė yra sutelkta į kiekvieną namą, priklausomai nuo to, kada mes gimėme. Kai žiūrime į jūsų diagramą, matome, kad planetos lanko konkrečius „namus“, ir tai gali sukelti tam tikrus elementus pačiame gyvenime.

Namų skaičiavimas paprastai atliekamas iš Ascendanto. Kiekvienas namas turi pradžią, kuri dar vadinama namo viršūne ir pabaiga. Vieno astrologinio namo pabaiga sutampa su kito namo pradžia. Namai skaičiuojami prieš laikrodžio rodyklę pagal zodiako ženklus. Teritorija tarp pirmojo namo viršaus ir antrojo namo viršaus yra pirmasis namas.

Namų padėtis horoskope priklauso nuo gimimo laiko ir geografinės vietos. Norint teisingai apskaičiuoti astrologinius namus, šie duomenys turėtų būti žinomi kuo tiksliau. Tuo atveju, kai nežinomas žmogaus gimimo laikas ar vieta, horoskopo nameliai neskaičiuojami ir statoma tik kosmograma. Ypatingais atvejais Saulės, Mėnulio ar kitos planetos padėtis horoskope gali būti laikoma pirmojo namo pradžia.

Horoskopo namai yra atsakingi už išorinius, matomus, galimus pasireiškimus. Astrologiniai namai gimimo horoskope parodo, kaip žmogus yra susijęs su ta savo gyvenimo sfera, kurią nurodo namas, namas kalba apie tai, kaip viskas šioje srityje, kokie įvykiai jame vyks ir net atsako į klausimą, kada jie atsiras.

Namuose gali būti planetų. Planeta yra name, jei ji yra namo teritorijoje. Matome, kad Mėnulis, pavyzdžiui, horoskope, kuris pavaizduotas paveiksle, yra dešimtame name. Ten taip pat yra Venera.

Namo viršus visada yra viename iš zodiako ženklų. Namo viršaus padėtis konkrečiame ženkle yra labai svarbi. Matome, kad, pavyzdžiui, antrojo namo viršus yra Svarstyklių ženkle, trečio – Skorpiono ženkle, o, pavyzdžiui, devinto namo viršūnė – Jaučio ženkle. . Namo viršūnės padėtį zodiako ženkle nustato namo prižiūrėtojas. Namo valdovas yra namo viršuje esančio ženklo valdovas. Be prižiūrėtojo, kiekviename name yra planeta-significator. Namo planeta-žymiklis yra planeta, valdanti šio namo numerį atitinkantį ženklą. Pavyzdžiui, pirmojo namo signifikatorius yra Marsas (kadangi pirmasis zodiako ženklas yra Avinas, o jo valdovas Marsas), antrasis – Venera.

Valdovas, signifikatorius ir planetos namuose daro didelę įtaką pačiam namui ir yra būtinos bandant interpretuoti asmeninį horoskopą.

Kiekvienas namas yra orientuotas į žmogų, mūsų gyvenimus ir mes galime atskleisti, kurioje mūsų gyvenimo srityje bus parodytos pastangos.

Viena iš pagrindinių namų taisyklių yra ta, kad jie turi būti asmeniškai taikomi dalykams, kurie lieka išoriniai. Pavyzdžiui, pirmasis namas yra orientuotas į kažką „asmeniško“, todėl septintasis namas asocijuojasi su kitų požiūriu. Kitas namas yra susijęs su mūsų pačių turtais ir turtais, o aštuntas namas yra susijęs su mūsų namų gyvenimu, o dešimtasis namas yra sutelktas į dalykus, kurie vyksta už mūsų namų ribų – dalykų, kurių mes negalime kontroliuoti.

Apibendrinant namas yra susijęs su tuo, ką mes „patiriame“ gyvenime. tai „atmosfera“, kurioje gyvename. Namas yra sritys, pro kurias praeina pačios planetos. Namuose yra planetos, kurios pro juos praeina. planeta „yra veikėja“ gyvenime. Kiekviena planeta, kaip jau baigėme, keliauja „prieš laikrodžio rodyklę“ Planetos yra tokios:

  1. Saulė ir mėnulis.
  2. Merkurijus, Marsas ir Venera.
  3. Saturnas ir Jupiteris.
  4. Uranas, Plutonas ir Neptūnas.
  5. Chironas.

Planetos iš esmės skrieja aplink Saulę skirtingais intervalais. Mėnulis, be abejo, apskrieja Žemę per dvidešimt aštuonias dienas. Dabar mes žinome, kad kiekviena Saulės sistemos planeta apima žvaigždžių foną. Kiekviena planeta ir namas yra susiję su mūsų motyvacija, kryptimi ir bendru gyvenimo būdu. Žvaigždynai, kaip jau minėjome, sudaro 12 mūsų zodiako ženklų. Taigi, pabaigai, ką aš bandau pasakyti, yra tai, kad kiekviena planeta juda aplink mūsų saulės sistemą ir skirtingais greičiais. Šios planetos yra mūsų gimimo / gimimo diagrama, kai jos juda aplink saulę. Taigi kiekvieną dieną planeta suteikia mums skirtingas pozicijas ir jos taip pat gali apsisukti. Zodiako ženklai taip pat yra susiję su kiekviena planeta.

Kas yra tušti namai astrologijoje?

Kartais pasitaiko namų, kuriuose visai nėra planetų. Tai žinoma kaip „tušti namai“. Kuriant savo gimimo diagramą normalu matyti, kad vieni namai pilni, o kiti tušti. Jei matome zoną, kurioje pilna namų, tai yra susiję su pagrindinėmis mūsų gyvenimo sritimis. Tuščias namas paprastai asocijuojasi su kažkuo, kas nėra „svarbu“ žmogaus gyvenime.

Kokie yra 12 namų astrologijoje?

12 astrologijos namų turi skirtingas reikšmes jūsų gyvenime. Jie rodo, kaip jūs veikiate, jūsų meilės reikalai, jūsų darbas ir jūsų bendravimas su kitais žmonėmis. Kiekvienas iš 12 zodiako ženklų reiškia 12 astrologinių namų, kurių kiekvienas atitinka analogiją su kitu ženklu. Skirtingai nuo kitų zodiako apskritimo ženklų, kurie nuolat plinta daugiau nei 30 laipsnių, namų dydžiai gali skirtis vienas nuo kito. Namų apskaičiavimas priklauso nuo tikslaus gimimo laiko.

Namų sistema yra pavadinimas, suteiktas diagramos suskirstymui į 12 namų, ir jis skiriasi nuo vieno astrologo iki kito. Yra keletas būdų, kurie naudojami namams padalinti, o Placidus yra seniausias iš jų, datuojamas XVII a.

Svarbu atsiminti, kad dauguma astrologų mano, kad kiekvieną kartą, kai planeta yra arti namo viršūnės, ji automatiškai patenka į tą vietą, ji priklauso tam namui. Autoriaus požiūris nustatys laipsnį nuo vieno namo iki kito, svyruojant nuo 1 laipsnio iki 6 laipsnių ar net iki 10 laipsnių.

Namai reprezentuoja konkrečias gyvenimo sritis, štai ko turėtumėte tikėtis iš kiekvieno iš 12 namų.

1-asis namas, taip pat žinomas kaip Ascendantas; reprezentuoja elgesį, save ir gyvybingumą. Avino ir Marso namai. Raktiniai žodžiai:

Ryšys, motyvacija, gera savijauta gyvenime, gimimas, sveikata, laimė, temperamentas.

Pirmas namas apibūdina asmenybę, fizinę išvaizdą ir natūralų elgesį. Jei norite interpretuoti gimimo diagramą, šis namas yra labai svarbus. Jis turi vieną iš keturių gimimo diagramos kampų, kurie yra keturi svarbiausi namai. Diagramoje jis yra…

Parašykite komentarą