Thor | Runų akmenų skaitymai

Thor reikšmė

Ši runa yra šventa Loki, jėgos ir galios dievui. Kai jis yra dešinėje pusėje, Thoras laikomas neigiamų pokyčių rune. Tai gali reikšti gyvenimą kupiną problemų, ši runa nėra teigiamas ženklas. Jis pranašauja daugybę nesusipratimų, muštynių ir įvairaus pobūdžio minčių. Kai kurie žmonės šią runą sieja su Thoro plaktuku. Tai taip pat simbolizuoja nerealų mąstymą.

Galvodamas apie praeitį žmogus įgaus jėgų. Gyvenime spygliukas yra aštrus ir pavojingas liesti. Štai kodėl tai reiškia neigiamą reikšmę. Tai siejama su nepageidaujama situacija, kuri gali tiesiog ateiti ir įkąsti nežinomu laiku. Toras taip pat yra susijęs su Thoro kūju, kuris apsaugo Asgardą nuo Thors ir demonų. Todėl jos energijos yra korumpuoto ir smurtinio valdymo rezultatas, už šios runos slypi intelekto paslaptis.

Teigiamai kalbant, Thoras taip pat žinomas kaip jėgos ir drąsos dievas, dievas, padėjęs žmonėms išsivaduoti nuo blogio. Tai taip pat reiškia vaisingumą taip, kad kietą uolą primenantį paviršių paverčia ariama žeme, kuri reiškia pozityvumą ir gyvybės ženklus.

Smalsumas ir entuziazmas yra geriausia mąstysena gaunant šią runą, o ne baimės ir priešiškumo kupiną protą, labai svarbu dirbti pozityviai nusiteikus. Aiškiai mąstykite, kad sumažintumėte pavojus ir leiskite daugiau vertingų idėjų laisvai plūsti į protą ir širdį. Thoras siūlo vengti muštynių ar nesusipratimų, bet taip pat pataria, jei konfliktas jau prasidėjo, ryžtis rasti taiką. Žinia yra siekti išspręsti problemas pozityviai – pasimokykite iš jų ko nors. Kad ši runa išeitų atvirkščiai, tai nėra teigiamas ženklas. Tai reiškia galimus pavojus.

Thor taip pat žinomas kaip Thurisaz. Tai reiškia „erškėčių krūmas”.

Erškėčio rune simbolizuoja Mjollnir, kuris yra erškėčio plaktukas. Tai dievas, susijęs su griaustiniu. Skandinavų folklore plaktukas reiškia buvimą puolėju. Kaip ir pats Thoras, runa yra susijusi su apsauga, gyvybingumu ir jėga. Kitas svarbus šios runos aspektas yra tai, kad ji gali reikšti nelaimę ir sėkmės problemas.

Ši rune gali būti vertinama kaip geras ir blogas ženklas. Tai reiškia konfliktą, gynybą, naikinimą ir reaktyviąją jėgą, iš vienos pusės, ir apvaisinimą, regeneraciją, gyvybinį erotiškumą ir išlikimo instinktą, iš kitos. Toras simbolizuoja vidinę valią keistis ir keistis į gerąją pusę.

Arba dar blogiau, priklausomai nuo to, kaip šiuo metu jaučiatės. Jei kada nors girdėjote apie Thorą, žinote, kad jis buvo griaustinio dievas. Šis akmuo reiškia gyvenimo audrą, išdavystę, neapykantą, nuobodumą, bejėgiškumą, kankinimą, pavojų, blogį, piktumą, sunaikinimą ir jėgą.

Tačiau jei gavote šį akmenį, tai reiškia, kad bijote tam tikrų kliūčių ar pokyčių, kurie šiuo metu vyksta jūsų gyvenime. Jus taip pat veda kerštas ir neapykanta, ir tai žudo jūsų sielą. Tikriausiai jaučiatės pasimetę ir sustingę. Tai nuodai, gaunami už atpildą už kerštą ir neapykantą žmonių, kurie nusipelno jūsų neapykantos. Štai kodėl ši runa reiškia depresiją, neapykantą sau ir savęs naikinimą. Jei leisite savo vidiniams demonams perimti jūsų dvasią ir vadovauti jūsų veiksmams, tapsite liūdni ir bejėgiai.

Kaip minėta, šią runą galima laikyti teigiamu ir neigiamu ženklu, kuris pranašauja pavojų, sunaikinimą, blogį, bejėgiškumą, bejėgiškumą, neapykantą ir nuobodumą. Taigi, jei gavote šios runos apvertimą, tai reiškia, kad vadovaujatės šiais dalykais. Iš teigiamos pusės, ši runa reiškia regeneraciją, išgyvenimo instinktą ir apvaisinimą. Tai reiškia, kad jei valdysite savo demonus, suteiksite sau galimybę naujai pradžiai, atsinaujinimui, pokyčiams ir atgimimui. Jūs tapsite produktyvesni, jei susitelksite į save, o ne į neigiamus gyvenimo aspektus ir bausite blogus žmones, kurie padarė jums blogą.

Jei turite šią runą, tikriausiai abejojate, ar klausyti savo nuojautos ir pritaikyti esminius savo gyvenimo pokyčius, ar tęsti einamą kelią ir gyventi prijaukintą gyvenimą. Kadangi Thoras reiškia pokyčius, jis atsirado jūsų gyvenime, kad padėtų jums priimti pokyčius arba juos pritaikyti patiems. Nebijokite šokti į nežinią ir mėgautis gyvenimo magija.

Jei nuspręsite gyventi paprastą prijaukintą gyvenimą, nebūsite nelaimingas. Tačiau galite visiškai apgailestauti, kad nesivadovaujate nuojauta, ir įnešite į savo gyvenimą jaudulio.

Be to, ši runa turėtų padėti jums įveikti išdavystę. O kas, jei kas nors, kuriuo pasitikėjai, tave nuvylė? Tai ne pasaulio pabaiga. Kiekviena išdavystė turėtų jus išmokyti. Bet jei turite šią runą, tikriausiai ignoruojate pamoką ir galvojate, ar atleisti šiam žmogui ir priimti jį atgal į savo gyvenimą, ar ištrinti jį iš savo kasdienybės ir tęsti savo gyvenimą. Jūsų galutinis sprendimas turėtų priklausyti nuo jūsų intuicijos. Kiekvieno širdis gali pajusti, ar žmogus nusipelnė jo atleidimo, ar ne. Ką apie tai sako jūsų nuojauta? Klausykite jo prieš du kartus darydami tą pačią klaidą. Ir nesvarbu, koks jūsų sprendimas, atminkite, kad turėtumėte atleisti ir pamiršti. Priešingu atveju savo širdyje priimsite blogį ir nusivylimą.

Kalbant apie meilę, jei gavai šį akmenį, tai reiškia, kad nesate tikras, ar kas nors yra visiškai nuoširdus su jumis dėl to, kas jums svarbu. Jūs žinote, kad kiekvienas žmogus turi savo paslapčių. Ir jei norite būti kažkieno ateities dalimi, susitelkite į tai, kad jūsų dabartis būtų maloni, o ne į praeities klaidas. Priešingu atveju prarasite žmogų visam laikui. Jei esate vienišas ir svarstote, ar kada nors rasite jums tinkamą žmogų, ši runa turėtų išmokyti jus svarbią pamoką apie vienišo gyvenimą.

Mėgaukitės vienatve. Keliaukite vienas, kad geriau pažintumėte save ir skirtumėte sau laiko priimti save tokį, koks esate, prieš pradėdami santykius. Jei pritaikysite šią pamoką, sužinosite, kad vienatvė nėra tokia bloga. Laisvė jums bus svarbesnė nei santykiai. Ne tai, kad buvimas santykiuose neduoda naudos ir gali padaryti jus laimingus. Tiesiog žmonės tiek susikoncentruoja į savo meilės gyvenimą, kad neturi laiko susitelkti į save. Jie praranda save bandydami rasti ką nors, kas verta jų meilės. Taip, romantiška meilė yra svarbi. Tačiau tai nėra svarbiausias dalykas gyvenime.

Kalbant apie verslą, ši runa turėtų išmokyti jus drąsos ir ryžto. Jei pastebėsite, kad kažkas su jumis elgiasi blogiau, nei nusipelnėte, išsiskirkite patys. Neleiskite žmonėms peržengti tavęs, kad pasiektų savo tikslus ir jaustųsi geriau.

Šis akmuo turėtų išmokyti jus, kad esate vertas pagarbos ir su visais turite elgtis pagarbiai, išskyrus tuos, kurie su jumis elgiasi blogai. Užuot keršę ar pasielgę taip, kaip jie pasitrauktų, pakilkite virš jų, pasitelkę savo unikalius talentus ir įgūdžius. Tai išmokys juos svarbios pamokos: „Jūs neturite griauti kitų žmonių sapnų, kad pasiektumėte savo“.

Jei turite problemų šeimoje ir domitės Thor patarimais, atminkite, kad tai reiškia pokyčius. Taigi pakeiskite bendravimo su žmonėmis būdą ir suteikite jiems pakankamai laiko, erdvės ir laisvės išreikšti save. Arba suteikite jiems tylų gydymą. Tai taip pat yra pareiškimas apie tai, kaip jaučiatės. Jei konfliktuojate su šeimos nariu ir esate teisus, pasitraukite ir leiskite jam išsiaiškinti, kodėl išėjote. Ir atminkite, kad niekada neaiškinkite savęs žmonėms, kai kalbate apie jūsų asmeninius pasirinkimus ir svarbius sprendimus.

Kitas svarbus dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį susisiekdami su šia rune, yra jūsų draugų ratas. Tikriausiai svarstote, ar neturėtumėte pasidalinti svarbiomis paslaptimis su savo draugu. Jei jūsų nuojauta sako, kad šiuo žmogumi negalima pasitikėti, pasitikėkite juo.

Parašykite komentarą