Atsidavimas dvasinė prasmė ir aiškinimas

Ankstyvas ritualas, skirtas jauniems (amžiaus ar praktikos) pasišventimui amato keliui ar net konkrečiam Dievui ar Deivei.

Pasišventimo ritualą paprastai atlieka pagonis, pasirinkęs būti inicijuotas, kad pažymėtų naująjį kelią. Paprastai tai yra pareiškimas jų išrinktiems dievams, tačiau tuo pat metu gali būti panaudotas norint suteikti jiems naują tikėjimo pradžią. Dauguma šiuolaikinių pagonių dėl savo įsitikinimų yra atskirti.

Kartais jie jaučiasi svetimi, nes jiems sunku bendrauti. Šalia nėra nė vieno, kuris galėtų pasidalinti savo įsitikinimais arba todėl, kad jie nerado sau tinkamos prielaidos.

Kiti mėgsta ritualus atlikti vieni – jie žinomi kaip eklektiški praktikai. Dėl šių žmonių jie pasišvenčia, nes nėra kunigo ar kunigės, kuri jiems padėtų. Grupės susitarimas inicijuojamas formalaus proceso metu, kai vienas yra skirtas tradicijos dievams ir grupei.

Kada atsiduoti

Atsidavimas sau – tai ritualas, kuriamas kaip šablonas ir kurį galima pritaikyti arba koreguoti. Tai atitinka asmeninius poreikius.

Negalima inicijuoti savęs į tradicijas, nes inicijavimui reikalinga grupė. Taigi vienišiems praktikams kelias yra pasišventimas. Tai padeda jiems sutvirtinti savo santykius su savo dieviškumu, kai kai kurie žmonės laukia, kol išmoks tradiciją metus ir dieną, prieš atlikdami atsidavimo apeigas. Kiti laukia jaunaties, kad galėtų atsiduoti, nes tai laikas naujoms pradžiai. Svarbiausias dalykas, kurį reikia turėti omenyje, yra tai, kad atsidavimas yra įsipareigojimas ir jokiu būdu neturėtų būti daroma skubotai, rimtai neapgalvojus.

Atsidavimo tikslas

Šios apeigos tikslas yra priartinti praktikuotoją prie savo dieviškumo ir taip pat paskelbti jų ryšį su dvasiniu keliu.

Jei įmanoma, ritualas turėtų būti atliekamas, kai žmogus yra nuogas. Svarbu, kad tai būtų padaryta privačioje, ramioje vietoje, kurioje nesiblaškytų. Mobilusis telefonas ir bet kokie kiti trukdžiai turi būti išjungti ir šalia neturėtų būti vaikų.

Kaip atsidavimas atliekamas?

Prieš pradedant ritualą, praktikas sukuria palankią erdvę, nes tikriausiai tai yra šventa tvarka atlikti ritualą. Altorius yra vieta, kurioje jie laiko savo įrankius ir kitus daiktus, kurie bus naudojami pasiaukojimui, kurį dalyvis laiko būtinais.

Ritualas prasideda nuo to, kad vieta pažymima kaip šventa užmetant ratą. Kai vieta yra pašventinta, išrinktieji dievai kviečiami pakviesti, kuriuo jie pagarbiai prašo dievų pagerbti jų buvimą. Kai dalyvauja visi numatyti dievai ir kiti, dalyvis pareiškia savo ketinimą su asmeniniu įsipareigojimu, pranešdamas, kodėl jie atlieka ritualą ir viltį, kurią nori pasiekti savo kelyje.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis. Prašome paremti mus spausdami like Facebook. Iš anksto dėkoju.

Parašykite komentarą