Augury dvasinė prasmė ir aiškinimas

Žygis yra senovinio būrimo forma, kurią senovės Romoje praktikavo kunigai, kurie buvo vadinami augurais. Žymės iš esmės yra ženklas, kad kažkas atsitiks ateityje. Tai ženklas to, kas yra sandėlyje.

Buvo aiškinama globa, kuri yra paukščių ir gyvūnų judėjimas. Taip pat buvo įtrauktas žaibo ir griaustinio reikšmės aiškinimas. Kairė arba rytinė pusė reiškė, kad rezultatas bus palankus. Tai buvo būrimo metodas, kuris buvo praktikuojamas senovės Palestinoje ir Mesopotamijoje.

Iš viso yra penkios globos

  1. Ženklas: Perkūnas: tai buvo populiarus globėjas ir buvo naudojamas prognozuoti ateitį.
  2. Ženklas: Paukščiai: paukščių skrydžio būdas buvo aiškinamas kaip ateitis. Taip pat buvo peržiūrėtas jų dainavimas.
  3. Ženklas: Paukščių šėrimas: apžvelgti viščiukų valgymo būdai. Jei maistas nukrito iš vištos burnos, tai reiškia, kad sėkmė kris ant miesto.
  4. Požymis: Čiaudulys, peršalimas, suklupimas: šie globėjai buvo suskirstyti į visus kitus ženklus, kurie gali būti palankūs arba nepalankūs.
  5. Ženklas: Gyvūnai: pamačius tam tikrus gyvūnus būtų įvairių interpretacijų. Pavyzdžiui, pasisekė pamatyti juodą katę.

Rugpjūčio tradicija

Tai numatymo, nuojautos ir lūkesčių praktika. Pagal senąją tradiciją tie, kurie praktikavo šią būrimo formą, dažnai naudodavo orakulus. Kai tai praktikuojama religiniuose sluoksniuose, praktikai yra žinomi kaip dievotojai dėl to, kad jie naudoja dieviškas galias.

Paprastai jie susilaiko nuo burtų ar raganavimo, nes jaučia, kad jie yra naudingi aplinkiniams žmonėms dėl to, kad numato ateitį per dieviškąsias arba šeimynines galias. Kartais jie keičia savo įgaliojimus imdami nedidelį mokestį, kad atskleistų tų, kurie ieško jų paslaugų, ateitį. Visuomenė, kurioje jie gyvena, juos labai vertina dėl to, kad jie gali jiems pasakyti apie tai, kas laukia ateityje.

Tie, kurie naudoja Augury

Raganos daugeliu atvejų dirba tamsoje. Dienos metu jie atrodo kaip paprasti žmonės ir gali lengvai bendrauti su kitais žmonėmis. Kai būna naktis, jie virsta būtybėmis, turinčiomis antgamtinių sugebėjimų. Savo amatui praktikuoti jie naudoja įvairiausią atributiką. Jie gali patekti į žmonių namus neatidarę durų, todėl juos galima prilyginti mirusiųjų dvasioms. Jų darbas yra panaudoti neigiamas energijas, kad kankintų žmones, atnešant jiems blogą sėkmę. Kalbant apie raganavimo pranašumus, matome daug įrankių, naudojamų ateičiai nuspėti.

Burtai

Tai terminas, apibūdinantis ir raganas, ir burtininkus. Burtiniai malonumai viešai demonstruodami tai, ką jie gali padaryti, siekdami suklaidinti žmones patikėti, kad jų galios yra didžiulės. Jie meluoja žmonėms savo galios šaltinį, kai kurie sakydami, kad jų galia yra iš dieviškojo, todėl jie verčia juos patikėti savo problemas. Paprastai jie laisvai bendrauja su žmonėmis tiek dieną, tiek naktį.

Burtininkai

Jie yra panašūs į raganas, nes skiriasi tuo, kaip jie sutelkia dėmesį į juodosios magijos naudojimą. Juos galima prilyginti magams dėl to, kad pagrindinis jų tikslas – parodyti visuomenei mistines galias. Jų veikla vykdoma tiek dieną, tiek naktį, o jų tvarkaraščiai yra reguliuojami, nes jie vengia visuomenės. Paprastai jie yra kultai ir priklauso kultams, kurie išpažįsta piktus darbus. Šio tipo žmonės daugiausia sutinkami Europos ir Vakarų šalyse, o raganavimas daugiausia koncentruojasi trečiojo pasaulio šalyse.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis. Prašome paremti mus spausdami like Facebook. Iš anksto dėkoju.

Parašykite komentarą