Avinas – jūsų dienos horoskopas

(kovo 21 d. – balandžio 19 d.) Ugningas, pasitikintis savimi, į ožką panašus arijonas, kupinas impulsyvumo ir degančios energijos.

Šis ženklas yra pirmasis Zodiako pasakoje. Gimę po Avino ženklu greičiausiai bus aktyvios, energingos dvasios, linkusios į kraštutinumus ir įdomiausius. Avinai yra susiję su tuo, kas jie yra šiuo gyvenimo laikotarpiu. Jie gali būti triukšmingi, triukšmingi ar kartais net bauginantys, tačiau svarbu, kad jie būtų tokie, kokie yra ir nesirūpintų kitais, nes būtent šioje individualybėje jie atranda savo stiprybę ir išmintį.

Šis kardinalus ženklas yra tas, kuris tvirtai jaučia, kad žino, kas yra teisinga tam tikroje situacijoje, ir gali būti kantrus, kad suprastų savo mintis. Jie nori, kad jūs akimirksniu suprastumėte, ką jie bando pasakyti, ir tada nedelsdami imkitės veiksmų, nes jie nori pereiti į kitą etapą. Arijonai linkę kartais perstumti savo įsitikinimus ar asmenybę, norus ar poreikius kitiems. Taip yra todėl, kad iš prigimties šis ženklas yra šiek tiek savanaudiškas.

Tačiau šio egoizmo negalima klaidingai suprasti kaip blogo dalyko. Visi galėtume išmokti būti geri sau, laikytis savo poreikių ir ribų bei leisti kitiems suprasti, kad tai, ko mums reikia arba ko norime, yra svarbiausia. Avinas moko mus būti savimi ir įnirtingai saugoti savo individualumą ir savęs jausmą, kad ir kas bebūtų.

Gimę po Avino ženklu yra linkę imtis veiksmų arba pasinerti į aktyvią situaciją, kad galėtų įdėti du centus. Kaip kardinalus ženklas, jie linkę turėti išmanančios informacijos ir patarimų, kaip pasielgti. sureguliuoti arba pagerinti reikalus, tačiau kartais jų „šiurkštokos“ manieros priverčia kitus ginti. Tačiau šis ženklas nuožmiai saugo ir myli tuos, kurie užsitarnavo jų pasitikėjimą, todėl negalima blaškytis dėl šio šiek tiek grubaus elgesio.

Kadangi arijos žmonės yra tokie kupini veržlumo ir valios, jie dažnai anksti išsenka, nepabaigę pradėtų projektų. Tačiau tai jiems netrukdo ilgai, nes jie neišvengiamai ras, kam išeikvoti savo energiją taip pat greitai, kaip ir pritrūko ankstesnės temos greičio.

Supykęs Avinas gali būti sprogus, bet taip pat greitai nusiramins, jei suteiksite jiems laiko išreikšti save. Paprastai jausmų protrūkio metu jie praranda protą, tačiau labai išsivystę arianai WILL priežastį iš tikrųjų pamato po to, kai nusiramina. Tada jie nori suprasti skirtingas perspektyvas, kai pagaliau išsiaiškino, kas tiksliai sukėlė jų sprogimą.

Avino ženklą vaizduoja ugnies stichija, o jų valdančioji planeta yra Marsas. Marsas, būdamas karo, agresijos ir konfliktų dievas, yra puikus Avino atstovas dėl karingo ir konkurencinio pobūdžio. Kūno dalis, kurią valdo Avinas, visų pirma yra galva, nes visa jų energija sukasi apie jų pačių intelektualinę valią ir polėkį, taip pat kartais jų užsispyrimą. Todėl kartais arijonams gali tekti patirti galvos skausmą ar kitus galvos ir veido sužalojimus.

Gimusiems Avino ženkle gali pasirodyti, kad deimantas yra jų gimimo akmuo, simbolizuojantis meilę ir finansinę gausą. Vienas iš labiausiai mėgstamų Avinų asmenybės bruožų yra jų gebėjimas būti drąsiam. Kai turite draugą Avino ženklu, galite jaustis saugūs ir apsaugoti, nes jie visada jums padės, jei jums bus padaryta skriauda.

Parašykite komentarą