Brimstone: prietarų žodynas | Auntyflo.com

Siera yra sieros pavadinimas, ji paprastai randama kristalų pavidalu.

Kai ši cheminė medžiaga sudeginama, ji sukuria mėlyną liepsną. Yra XX a. XX amžiaus dešimtmečio Johno Henry Clarke’o prietaras, kuriame teigiama, kad jei turite mėšlungį, siera juos išgydys. Senovės prietarai byloja, kad jei siera dedama į patalynę, ji taip pat apsaugo nuo raumenų įtampos. Dabar pažvelkime į religinę sieros reikšmę:

„Ir juos suklaidinęs velnias buvo įmestas į ugnies ir sieros ežerą, kur yra žvėris ir netikrasis pranašas, ir bus kankinamas dieną ir naktį per amžių amžius“. (Apreiškimo 20:10, KJV) Sakoma, kad ugningus pamokslus, kupinus teismo ir pragariško pasmerkimo, dažnai sako ugnies ir sieros pamokslininkai. Alchemijoje siera (siera) laikoma vyriškos (karštos ir sausos) ir moteriškos (vėsios ir drėgnos) deriniu, o kaip pora vadinama „visų metalų tėvais“.

Naujajame Testamente siera vartojama kalbant apie velnią, tai galima pamatyti Apreiškimo 20:3 ir 20:8 knygose. Apreiškimo 19:20 knygoje gauname apreiškimą, kaip velnias buvo įmestas į amžinos ugnies ir sieros ežerą. Daug gilesniame kontekste Biblijoje paaiškinama, kaip žvėris ir netikras pranašas gyvi buvo įmesti į ugnies ežerą ir kad ežeras degė siera. Toliau paaiškinama, kad šėtonas nebuvo iš karto įmestas į ugnį, o dėl kažkokios nežinomos priežasties buvo laikomas tamsioje bedugnėje, tai randama Apreiškimo 20:1-3. Po kurio laiko Šėtonas yra įmestas į ugnies ežerą, kaip buvo žvėris ir netikras pranašas. Teigiama, kad Dievo priešai, kurie dėl kokių nors priežasčių buvo susieti ir sujungti, kad apgautų jo tautą, sulauktų tokios bausmės, kai ateis paskutinė diena. Tai galima rasti skaitant Apreiškimo 16:13-14 knygą.

Toliau Biblija nurodo, kur gyvena netikras pranašas ir žvėris, tai galima patvirtinti perskaičius Apreiškimo 19:20. Netikrieji pranašai amžinai kankinsis ugnies ežere, uždegtame siera. Sietos ugnyje kankinsis visi tie, kurie turi bažnyčios priešų. Tai reiškia, kad niekada nebus piktųjų jėgų ir visų kitų aspektų, kurie siekia destabilizuoti Dievo karalystę, sąjungos. Evangelija klestės ir tai paruoš kelią didingam užbaigimui.

Šiuo laikotarpiu, apie kurį kalbama Apreiškimo knygoje, 20:9-10, vyks įvairios veiklos. Po to, kai velnias bus paleistas, artėjant tūkstantmečio nuosavybės pabaigai, šalį užpuls priešiškos ir labai grėsmingos jėgos. Tai pavaizduota pažodžiui, bet iš tikrųjų tai pasireikš fiziškai, puolant šventąją bazę, kuri seka tikrąją religiją. Jėgos bus nugalėtos ir tai užbaigs ugnis, kuri nusileis tiesiai iš dangaus ir sunaikins armiją, kuri nori sunaikinti Dievo karalystę. Dievo priešų nuvertimas pažymės blogio pabaigą ir velnias bus įmestas į amžiną sieros ugnies ežerą amžinam kankinimui, ten netikras pranašas ir plakimai bus liovęsi seniai, kol velnias bus išmestas.

Parašykite komentarą