Gyvatės piktžolės (Bistort, Smart Weed): žolės reikšmė

Augalas naudojamas ir kaip maistas, ir kaip vaistas.

Tai vienas stipriausių žolinių vaistų. Jis skiriamas įvairioms būklėms ir ligoms gydyti. Jie naudojami kontroliuoti kraujavimą, tiek vidinį, tiek išorinį, nesukeliant vartotojui jokio šalutinio poveikio.

Šiomis dienomis gyvatžolės naudojimą kaip sutraukiančiąją priemonę pakeitė užsienio pakaitalai. Jis gali išgydyti įvairias vandens plintančias ligas, tokias kaip cholera, viduriavimas ir dizenterija.

Bistorto šaknis padės

  • Pritraukti pinigų.
  • Pasiūlyti apsaugą.
  • Būkite išmintingi pinigų leidimo būdai.
  • Sustabdykite kraujavimą.
  • Atsispirti nuodams.
  • Sustabdykite viduriavimą.
  • Sustabdykite kraujavimą iš nosies.
  • Diabetui valdyti.
  • Išgydyti karščiavimą.
  • Išgydyti gerklės skausmą.

Naudojimas vaistams

Kiti pagrindiniai jo naudojimo būdai yra žarnyno negalavimų kontrolė, jis puikiai tinka gydyti kraujavimą iš skrandžio ir plaučių bei kraujavimą iš nosies. Jis gali būti naudojamas tiek į vidų injekcijų pavidalu, tiek skalaujant gleivinę, gydant gleivines. Snakeweed taip pat buvo naudojamas gydant diabetą kartu su tonizuojančiais vaistais; be to, turi ir tonizuojantį poveikį.

Anksčiau žolininkai naudojo ir šaknis, ir lapus, kad sukurtų stiprų atsparumą nuodams. Kartu su karčiosios vėliavos šaknimis tai buvo būtina gydant ūminę ligą ir karščiavimą, kol jie galėjo pereiti į vėlyvas stadijas.

Įdėjus į vyną, buvo manoma, kad jis apsaugo nuo vidinių srautų ir kraujavimo, todėl vynas mažiau naikina kūno audinius ir organus, kad ir koks kartaus jis būtų. Tikėta, kad tokiu būdu išvengiama sumušimų, sumušimų ir plyšimų, kurie gali atsirasti pučiant ir susimušant.

Jis buvo būtinas siekiant išvengti geltos ir išstumti tymų, raupų, maro ar kitų ligų nuodus per prakaitavimą. Iš šaknų ir lapų pagamintas vanduo buvo naudojamas nuodams, kuriuos žmogus galėjo gauti nuo gyvačių, vabzdžių ir kt. Norint gydyti gerklės skausmą, reikėjo žongliruoti šaknų ir lapų antpilu. Jis taip pat buvo naudojamas gydyti visas problemas, susijusias su dantimis ir dantenomis, nuo dantenų kraujavimo iki skausmingo danties.

Magiškas panaudojimas

Gyvatė yra nešiojama dėl pinigų ir sėkmės, kaip ir kiti gyvačių augalai, šis tipas suteiks apsaugą nešiotojui nuo apsimetančių draugų ir gyvatės įkandimų. Egzistuoja glaudus ryšys tarp gyvatžolės ir išmaniosios žolės, kurios abi gali stebuklingai sukeičiamos, siekiant pritraukti pinigų, protingai panaudoti pinigus pelno generavimui ir geriems statybos projektams, taip pat išvalyti mintis. Tai daroma pridedant gyvatžolės prie pinigų piešimo ar apsauginės mojo rankos. Norėdami gauti papildomos sėkmės šiame gyvenime, sudeginkite greitos sėkmės smilkalus ir smilkalus – tai greitai atneš jums sėkmės.

Parašykite komentarą