Dvasinės prasmės ir aiškinimo sužadinimas

Nematerialios, žemesnės prigimties už žmogų esybės iškvietimas (plg. Kvietimas).

Kai ką nors sužadinate, turi būti vieta, kur tai galėtų nueiti, ir vieta, kur esate apsaugotas. Priklausomai nuo dvasios, paprastai reikėtų aukoti ir imtis apsaugos. Sužadinimas nėra kažkas, ką reikėtų daryti lengvabūdiškai, o kartais yra nekromantiškas (kai tu sužadini praeitojo dvasią), todėl šiuo atveju reikia atsižvelgti į dvasios prigimtį. Nesiūlykite jam vietos, jei vienintelis dalykas yra jūsų viduje!

Kaip sužadinti dvasias

Okultiniame pasaulyje yra įvairių būdų, kaip sužadinti dvasias. Turint tiek daug sąvokų, susijusių su aukštesnių jėgų samprata ir dvasių sužadinimu, yra keletas sričių, kurias reikia išnagrinėti norint tinkamai suprasti šį reiškinį.

Yra galia, kurią galima panaudoti dvasiai sužadinti, kuri vėliau gali būti panaudota daryti tai, ko tik nori; galite įsivaizduoti, kaip bandote sužadinti galią, kuri leis jums turėti milijoną dolerių savo banko sąskaitoje; galite iššaukti galią, kuri privers jus turėti astralinės projekcijos galią. Kai esate okultiniame pasaulyje, turite galimybę įsivaizduoti bet kokią neįsivaizduojamą galią, kurią jums reikia sukelti, kad taptumėte tuo, kuo norite būti.

Ką reiškia turėti žadinančių galių

Kai turėsite šias galias, galėsite nustatyti savo gyvenimo patirtį.

Dvasinių galių sužadinimas reiškia tiek aukštesnių jėgų, kurios yra tavyje, įgyvendinimą, tiek antgamtinių dinamizmo, apimančių jėgas ir būtybes, iššaukimą.

Visi žmonės pagal okultizmą turi savo gyvenimo patirties nustatymo būdą, kai kiekvienam asmeniui yra paskirta sergėtoja dvasia.

Manoma, kad ši sergėtoja dvasia turi galią, viršijančią jūsų įprastą. Jei atsitiks, kad dirbsite dvasinėje sferoje, vadovaudamiesi dvasios globėjais, būsite čia, žemėje, galėsite pasiekti puikų savęs lygį ir net po mirties galėsite turėti galių.

Jėgų, esančių už savęs, tradicija

Nuo neatmenamų laikų dauguma kultūrų, gyvenusių čia, žemėje, tikėjo, kad yra ypatingų galių, ir tai yra galios, kurios valdė požemį; minėtiems įgaliojimams buvo priskirti skirtingi pavadinimai. Vardai: Bioenergija, Astral, Bioplazma, Šviesa, Archeus, Qi, Arealoha, Ki, Huna, Dievas, Mana, Elma, Kerei, Mumia, Numen, Mungo, Odic Force, Nervų eteris, Pneuma, Reiki, Paraelectricity, Šventoji , Pranas, kad tik keletas.

Buvo manoma, kad minėtos dvasios buvo susijusios su ypatingomis vietomis, asmenimis ir objektais, o tai reiškia, kad žmonės turėjo keliauti toli ir plačiai, kad įgytų antgamtinių galių ir galimybių. Viena iš tokių budistų kulto vietų buvo Kailašo kalnas Tibete. Vaikščiojimas aplink kalną trunka tris dienas, o budistų kultas tiki, kad atlikus ritualą visos tavo gyvenimo nuodėmės bus ištrintos. O jei pasuksite 108 kartus, automatiškai pasieksite Nirvaną.

Aukštesnės dvasinės galios pasirodo tik neišmanantiems ir neinformuotiems. Yra skirtumas tarp aukštesnės dvasinės galios sužadinimo iš žemesnių jėgų.

Žemesnes galias naudoja mažesnės pajėgos asmenys, kurie yra nuskriausti, mokosi jas išsikviesti ir panaudoti. Šiuolaikiniai žmonės yra tokie neišmanantys, kad to nesuvokia, jais gali manipuliuoti dvasininkas, kuris naudoja emocinius dirgiklius. Aukštesnės galios, kurias naudoja okultizmas, yra nepastebimos ir nesuprantamos asmenims, kurie jų siekia neigiamais tikslais.

Pasidalykite tuo, kas išdėstyta aukščiau, su kitais socialinėje žiniasklaidoje, kad sužinotumėte apie dvasių žadinimą okultiniame pasaulyje.

Parašykite komentarą