Sužinokite, kaip skaityti arbatos lapus

Arbatos lapų būrimas pasiekia žmones daugelyje kultūrų visame pasaulyje.

Gali būti aišku, kas yra simbolio sąvoka. Tai gali tiesiogiai parodyti tai, ką galite rasti. Pavyzdžiui, savo puodelyje galite pradėti matyti laisvės statulą. Tai gali reikšti atostogas Niujorke arba ką nors iš to miesto. Kartais labai svarbu medituoti, kad gautum atsakymą. Dėl šios priežasties vėlesniam laikui parašykite nežinomą simbolį ir baigkite skaityti arbatos lapelį.

Pasirinkite ramią vietą ir nušvieskite tamsiai raudoną arba sidabrinę žvakę ir šiek tiek sausmedžio ar cinamono smilkalų. Galbūt norėsite turėti dioptazę ar ketvirčio judesį visai šalia. Atsisėskite lengvai ir melskitės gynybos. Uždarykite regėjimą ir atsipalaiduokite. Neįmanoma atskleisti proto, todėl leiskite jam klajoti ten, kur jis bus. Pateikite savo idėjas. Niekuo neapsėskite. Kai jaučiatės ramūs, pagalvokite apie simbolį, kurį bandote įžvelgti.

Be racionalaus proto apribojimų, turite turėti galimybę susikoncentruoti ties prasme. Tikėkite pirmosiomis idėjomis, kad ir kokios kvailos jos atrodytų. Palaipsniui išeikite iš meditacijos ir atverkite savo viziją. Prieš nuspręsdami pamiršti, parašykite žemesnę visiškai naują reikšmę!

Simbolis gali būti pastebėtas per porą lapų arba galbūt iš visos arbatos lapų gumulėlės. Joks matmuo nėra tinkamas. Paprastai kuo didesnis simbolis, tuo jis reikšmingesnis. Nesitikėkite, kad lapai sukurs labai skirtingus simbolius.

Formos iš tikrųjų yra tik tam, kad padėtų jūsų aiškiaregystei. Labai svarbu, kad pirmasis įspūdis yra svarbus. Galite galvoti apie simbolį, nuspręsti, kad jis panašus į vieną veiksnį, o vėliau nuspręsti, kad jis atrodo kaip kitas veiksnys. Likite su pačiu pirmuoju įspūdžiu. Jūs tiesiog įtikinate jus, kai tik jūsų sąmoninga pusė kontroliuoja. Daugeliu atvejų arbatos puodelio sritys, kuriose yra simbolis, gali padėti išsiaiškinti su šiuo simboliu susijusias sąlygas.

Sritis aplink rankeną reiškia jūsų šeimos ir namų reikalus. Galite pasakyti, kokio ilgio kažkas yra toli nuo namų, matydami, kiek jis yra rankenoje. Simboliai, esantys priešais rankeną, yra toli nuo jūsų ir jūsų namų ir gali reikšti situacijas biure arba lauke, kai ratas yra susijęs su artimiausia šeima.

Šalia puodelio krašto esantys simboliai siejami su tuo, kas vyksta dabar arba galbūt netolimoje ateityje. Puodelio kraštelis taip pat gali reikšti įvykio trukmę, tai reiškia, kad jis įvyks nedelsiant.

Ženklai aplink taurės dugną reiškia įvykius, kurie paprastai yra labai toli, arba blogus ženklus. Turėsite tiksliai apsvarstyti, kas yra simbolis ir kas jam artima, kad nustatytumėte, kuris. Simboliai, likę nuo rankenos, gali reikšti praeitį arba susisiekti su žmonėmis, kuriuos pažįstate. Simboliai tinkami, paprastai reiškia tai, kas bus ateityje, ir asmenis, su kuriais dar neteks susitikti.

Parašykite komentarą