Elnio liežuvis: Žolė Reikšmė | Auntyflo.com

Elnio liežuvio žolė naudojama norint pagauti naują meilužį, padidinti sekso alkį, sugrąžinti nuklydusią meilę arba padidinti laimingo santuokinio gyvenimo tikimybę.

Magijoje ši žolė dažniausiai naudojama burtams, siekiant užtikrinti, kad meilužis liktų ištikimas. Panašiai jis naudojamas burtuose, skatinant laimingą santuoką. Elnio liežuvis yra saldžiai kvepianti žolė. Tai kaip vanilė arba Tonka pupelės.

Tai žolinis daugiametis augalas. Stiebo lapai priglunda prie pagrindo. Lapai taip pat naudojami tabakui gardinti. Natūrali jo kilmė yra Šiaurės Amerika. Tačiau Anglijoje jis auginamas daug. Priklauso Orchidaceae šeimai. Plačiai žinoma, kad elnio liežuvis neša sėkmę ieškant meilės ar teisingumo teismuose. Augalo lapą reikia apvynioti raudonu šilku, įdėti į mojo maišelį ir pridėti šių žolelių: rožių žiedlapių, raudonųjų dobilų, katžolių, levandų ir damianų.

Elnio liežuvis bus

  • Padėkite meilei.
  • Skatinkite geismą.
  • Padidinkite savo seksualinį apetitą.

Teigiama, kad augalo lapas turi tokią pačią formą kaip ir elnio liežuvis. Dėl šios priežasties jis vadinamas elnio liežuviu. Žmonės tiki, kad jis turi paslaptingą galią.

Parašykite komentarą