Juodoji pantera Gyvūnų totemas Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Juodoji pantera yra galios atgavimo, agresyvumo, gynėjo, moteriškumo, mirties ir atgimimo, žinių apie tamsą, mėnulio valdymo, astralinio judėjimo simbolis.

Daugelio kultūrų pamoksluose yra nuorodų į panterą, tačiau ji labiausiai paplitusi Pietų Amerikoje. Pantera yra laikoma kanalu per šventą galią daugelyje kultūrų. Išsigandusi jėga yra mėnulis.

Senovės Egipte žmonės rengėsi panteros uodegą kaip apykakles ir diržus, nes tikėjo, kad tai juos saugos ir sustiprins. Graikų mitologijoje Pantera simbolizuoja „Tūkstančio akių Argosą“, kuri saugojo Dzeuso mylimą telyčią IO. Jam mirus, tūkstantis akių buvo perkeltos į povo plunksną.

Pantera simbolizuoja leopardą, jaguarą ir pumą. Jų žiaurumas pranoksta liūtų ir tigrų žiaurumą, nors ir mažesnis už juos. Jie yra greiti plaukikai ir alpinistai. Jų veiksmai yra tvirti ir greiti, nes kartais gali šaudyti dideliu greičiu.

Pantera negali išlaikyti to paties greičio ruože, kaip gepardas. Jie yra sprinteriai, bet gali greitai pasiekti didelį greitį. Žmonės, turintys panteros totemą, turi ugdyti atkaklumą. Jie turi lavinti kantrybę ir žinoti, kaip prisijaukinti, kad vienu metu nedėtų per daug pastangų.

Pantera gyvena izoliuotą gyvenimą pagal savo pasirinkimą. Panteros žmonės mėgsta gyventi visiškai patys ir dažnai mėgaujasi kitų, kurie mėgsta vienatvę, draugija. Panteros moterys dažnai vienos augina vaikus.

Jie turi aiškų regėjimą, kuris leidžia jiems matyti ir girdėti už įprasto žmonių suvokimo ribų. Jie gali susieti ir suprasti kitą gyvenimo dimensiją per savo įžvalgą ir patirtį. Panteros žmonės, turintys ilgametę patirtį ir įžvalgą, yra apdovanoti antgamtine galia.

Panteros yra lanksčios būtybės, turi daugiau nei 400 raumenų, leidžiančių pabėgti nuo bet kokių priešiškų situacijų arba tapti kietos, kad užmaskuotų aplinką. Pats talentingiausias panterų bruožas yra jų tylumas, jie yra tylūs plėšrūnai. Jie gali užpulti grobį, nesukeldami jokios užuominos apie savo grobį. Jie taip save suvokia, kad žino, kada tapti matomu, o kada ne.

Pantera taip pat reprezentuoja neregėtą ir neapsakomą pasaulio tiesą, kuri slypi tik tamsoje. Taigi pantera turi ryšį su mėnulio galiomis. Juodoji pantera saugo savyje paslaptį ir vaizduoja nakties sferas bei ieško tamsoje suteiktų žinių.

Panteros žmonės dažnai sugalvoja kosminę išmintį ir yra jai atsidavę. Jie taip pat saugo savo žinias ir dalija tik tiems, kurie gali jas suvokti.

Panteros reaguoja į stimuliaciją. Jų lieknas ir subtilus kūnas padengtas kailiu. Plaukai ant veido gali aptikti menkiausią vibraciją. Žmonės, kurių toteminis gyvūnas yra pantera, gali pajusti subtilius pokyčius aplink juos.

Panteros pasirodo kaip dvasios vadovas

  • Jūs siekiate žinių iš kažko paslėpto, pavyzdžiui, religijos ar kito širdies tiesos.
  • Pastebėkite subtilius pokyčius, bet negalite nustatyti priežasties.
  • Norite psichinių galių ar sugebėjimų.
  • Turite būti lankstesni, bet jums sunku tai padaryti.
  • Ieškote klausimų apie gyvenimą.

Pasikvieskite Panterą kaip dvasios vadovą

  • Turite mokėti užčiaupti burną arba jums reikia pagalbos, kad sulaikytumėte tai, ką galvojate.
  • Jūs siekiate mistinių galių.
  • Jums reikia susikaupimo arba susikaupimo.
  • Norite seksualinio pasitikėjimo.
  • Kiti tikisi iš jūsų įgūdžių, o jūs turite juos išmokyti.

Parašykite komentarą