Lankas: simbolis arbatos lapų žodyne

Lankas reiškia apvalią juostą, pagamintą iš metalo ar panašios medžiagos, kuri sudaro karkaso dalį.

Kaip simbolis, jis reiškia fizinę malonę arba vaikystės perpildymą ar džiaugsmą.

Tradiciškai tai buvo santykių simbolis; santykius palaikančių žmonių jį apsivilko tam, kad aplinkiniai galėtų pasakyti, kad jie nėra laisvi sužadėtuvėms.

Tai buvo sūniško atsidavimo ir atsakomybės požymis. Turint tai omenyje, kokia prasmė bus, jei arbatos puodelyje pamatysite lankelį? Tai reiškia, kad jūsų dukteriniai santykiai yra stiprūs ir esate jiems įsipareigoję. Šiuo metu esate pasiryžęs padaryti tai džiaugsmingą.

Išsami arbatos lapelio simbolio reikšmė

Arbatos puodelio viršus: jei lankelis yra ant arbatos puodelio, tai rodo, kad šiuo metu jūsų santykiai veikia gerai ir jūs abu esate patenkinti tuo, kaip viskas veikia. Turite laikytis įsipareigojimo, kad užtikrintumėte, jog jis ir toliau išliks stiprus. Neleiskite išoriniam pasauliui įsiterpti tarp jūsų ir jūsų partnerio, parodykite vienas kitam savo meilę ir meilę, kad jie pamatytų, kad esate įsipareigojęs.

Puodelio vidurys: jei lankelis pasirodo arbatos puodelio viduryje, tai reiškia, kad jūsų santykiai neveikia gerai, bet vis tiek yra vilties, kad galėsite tai padaryti. Darykite tai, ko iš jūsų reikalaujama santykiuose, įsipareigodami savo partneriui. Įsipareigojimas yra tai, kas suteiks santykiams džiaugsmo ir harmonijos. Galite prašyti dieviškojo vadovavimo; Kreipkitės į meilės deivę, kuri iš tiesų padės jūsų santykiams veikti.

Arbatos puodelio dugnas: arbatos puodelio apačioje esantis lankelis reiškia, kad jūsų santykiai yra visiškai apmirę ir net pašaliniai gali pamatyti, kad nėra ko gelbėti. Jūs abu, kurie palaikote santykius, galite juos prikelti, nustebindami savo šeimą ir draugus. Vis dar yra šiek tiek vilties, kad jei darysite tai, kas teisinga, tai automatiškai pasiteisins. Daugelis buvo jūsų batuose, ir jiems tai padėjo. Jums reikia atsidavimo ir atsidavimo. Tai sielos vaistas šiems santykiams, kurie guli mirties patale.

Puodelyje išsibarstę: išsibarstę lankeliai arbatos puodelyje rodo, kad jūsų santykiai veikia švytuoklės režimu; jis karts nuo karto siūbuoja. Jūs turite įpareigoti stabilizuoti švytuoklę, kad ji nesiūbuotų, o liktų teigiamoje pusėje. Neturėkite tokio mentaliteto, kad jis negali būti stabilus; daugelis ėjo šiuo keliu ir užmezgė stabilius santykius, todėl jūs nesate išimtis. Laikykitės augimo, o ne fiksuoto mąstymo, ir jūsų santykiai bus gerai.

Išvada

Lankas arbatos puodelyje skaitant arbatos lapą yra susijęs su jūsų santykiais su partneriu. Kamuolys yra jūsų aikštėje, ir jūs turite priversti jį veikti. Sveiki santykiai įmanomi, jei abu esate įsipareigoję.

Parašykite komentarą