Nulis: simbolis arbatos lapų žodyne

Pradžios ir pabaigos, tuštumos ir užbaigimo ženklas. Jis turi būti aiškinamas tik kartu su susijusiais simboliais.

Pati savaime ji yra niekas, tačiau joje yra visko galimybė. Jis yra visatos apskritimo formos. Nulis arbatos lapelyje reiškia tą pačią reikšmę kaip apskritimo apyrankė ar bet kas apvalus – iš esmės sunku atskirti, ar apskritimas iš tikrųjų yra nulis. Galite pajusti, kad tai yra nulis, nes jūsų arbatos puodelyje yra kiti skaičiai, supantys simbolį. Tiesa, bet koks ratas puodelyje yra teigiamas ženklas.

Skaitiniai, kuriuose yra dvasinių simbolių, tokių kaip apskritimas, dažnai neparodo ilgalaikės tikrovės konteksto. Turėtumėte žinoti, kad jūsų skaitymo ratas bus svarbiausias jūsų kasdieniame gyvenime, nes būtent dvasia bando su jumis bendrauti. Bet koks jūsų skaitymo simbolis (pvz., apskritimas) yra komunikacijos su fiziniu pasauliu būdas ir būdas, kuriuo mūsų pasaulis atspindi dvasinę plotmę. Apskritimas jūsų skaityme reiškia Visatą.

Matyti nulį reiškia jūsų dvasinę visumą.

Dabar apsvarstykime tikrąją atskirą apskritimo matymo vietą arbatos lapelio skaityme.

Išsami Zero arbatos lapo simbolio reikšmė

Apskritimas arba žiedas puodelio viduryje: jei norite matyti apskritimą viršutinėje padėtyje, tai reiškia liepsnos ratą. Ką mes tuo norime pasakyti? Yra tam tikras gyvenimo aspektas, dėl kurio viskas bus lengviau

Tai rasta jūsų puodelio viduryje: Apskritimas yra puikus simbolis skaityti arbatos lapą. Galite matyti nulį ne kaip skaičių, bet labiau kaip apvalų apskritimą arba ovalo formą, kaip ir kiekvienas apskritimas, nulis yra projekto tęsimo simbolis. Pats ratas yra partnerystės ir santuokos simbolis.

Puodelio dugnas: kad apskritimas atsirastų puodelio apačioje, iš esmės reiškia, kad esate sunkus darbuotojas. Keliausite galbūt su darbu. Jūs nebūtinai norite vadovauti, bet atlikdami užduotį pagal savo galimybes, jums gali būti geriau būti lyderiu.

Parašykite komentarą