Linksma dalis Dvasinė prasmė ir aiškinimas

Draugiška frazė, iš esmės reiškianti „Sudie“, vartojama wiccans ir pagonys. Sutrumpintas kaip MP.

Linksma dalis Wiccan

Tai terminas, kuris paprastai vartojamas, kai wiccans arba pagonys jų keliai išsiskiria. Paprastai jis sutrumpintas kaip MP. Tai atsiskyrimo frazė, naudojama pripažinti, kad atsiskyrimo grupė ar asmenys yra atsiskyrimo tradicijos nariai. Svarbu pažymėti, kad atsisveikinimo frazės paprastai yra susietos su konkrečiomis situacijomis ir kultūromis ir automatiškai skirsis priklausomai nuo susijusių asmenų santykių ir socialinės padėties.

Atsiskyrimo tradicijos

Paprastai jie yra kultūringi, tarpasmeniniai ir specifiniai situacijai ir automatiškai keičiasi priklausomai nuo asmeninių santykių ar socialinės padėties. Linksma dalis yra pririšta prie Wiccan tradicijos ir nariai automatiškai ja naudosis, kai išsiskirs iš koven arba, jei kažkaip pažins vienas kitą ir susitiks, ir dabar jų keliai išsiskiria.

Įvairios Wiccan tradicijos, kuriose naudojama linksma dalis

Dianic Wicca

Yra filialas, kurį Teksase įkūrė Markas Robertsas ir Morganas McFarlandas. Tai Wiccan tradicija, kuri teikia pirmenybę deivei, kai jos moko savo Coveną, o raguotą dievą laiko deivės sutuoktiniu. Dianic Wicca Covens paprastai yra mišrios lyties; sudaro ir vyrai, ir moterys. „Dianic Wicca“ Teksaso filialas paprastai vadinamas „Old Dianic“ ir prie jo pridedami keli Covens. Kiti Covens, kurie praktikuoja šią tradiciją, nors ir nėra tiesiogiai iš jos kilę, yra visoje JAV.

Kita Dianic Wicca atšaka yra ta, kuri garsiai vadinama feministine Dianika, o šios tradicijos dėmesys daugiausia skiriamas deivei. Grupės, Covens ir asmenys, priklausantys šiai tradicijai, yra tik moterys ir jokiems vyrams neleidžiama būti nariais. Tai nehierarchinė, laisvos struktūros tradicija, kurioje naudojamas sutarimas, sprendimų priėmimas ir paprastas, kūrybiškas eksperimentinis ritualas. Paprastai jie yra emociškai intymūs, labai palaikantys, asmeniški ir apima kai kurias politiškai feministines grupes. Judėjimas turi stiprią lesbietę, nors Covens yra atviras visų orientacijų moterims.

Gruzinų Wicca

Eklektika yra žodis, galintis visiškai apibūdinti tai, kas yra gruziniška Wicca. Tradicijos mokymai yra Aleksandrijos, bet jie nesekė tuo keliu aklai; įkūrėjas George’as Pattersonas savo „Covens“ visada sakydavo, kad jei viskas, ko jie išmoksta, neveikia, jie turi galimybę to nepaisyti ir naudoti tik tai, kas jiems tinka.

Keltų Wicca

Ji kartais vadinama Wicca bažnyčia ir ją įkūrė Yvonne ir Gavin Frost. Paprastai jie save vadina baptistų Wicca. Tai eklektikos ir aukštosios magijos mišinys su šiek tiek keltų šurmuliu. Kai jie piešia apskritimą, jie visada naudoja tris apskritimus, vienas kitame nubrėžtą naudojant sierą, druską ir žoleles. Tada jie deda simbolius ir runas tarp jų. Jie taip pat primygtinai reikalauja balto rankenos ir niekada nenaudos juodos spalvos.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis. Prašome paremti mus spausdami like Facebook. Iš anksto dėkoju.

Parašykite komentarą