Violetinės žvakės burtažodis dvasinė prasmė ir aiškinimas

Psichikos vampyro burtai – apsaugaAr buvote šalia žmogaus, dėl kurio jaučiatės tiesiog nuliūdę?

Ar dėl jų jaučiatės pavargę, ar jaučiate, kad pakeliate jų nuotaiką tiesiog būdamas šalia ir nežinia kodėl? Psichiniai vampyrai ir ekstrasensiniai užpuolikai yra aplink jus kiekvieną dieną. Kai kurie žmonės siurbia iš jūsų energiją net nežinodami. Tai galingas ir ilgalaikis apsaugos burtas nuo to, kad jūsų energija siurbtų kitas, ir apsaugo jus nuo kitų psichinių priepuolių. Šio burto tikslas yra apsaugoti jus nuo bendrų psichinių priepuolių. Jei bendraujate su tikrai toksišku žmogumi, žinosite, kad šis burtas neveiks iki galo. Jei taip yra, norėsite apsvarstyti galimybę atsiriboti nuo šio asmens, jei galite, arba imtis papildomų atsargumo priemonių. Šį burtą taip pat naudinga naudoti kartu su apsauginėmis piktogramomis ir apsauginiais palatomis.

Ko tau reikia:

Drakono kraujo rašalas

Lotoso eterinis aliejus

Pergamentinis popierius

Juoda žvakė, skirta surišti savo energiją

Violetinė žvakė apsaugai

Ant delno ir kaktos vidurio norėsis pasitepti lotoso aliejumi. Viskas, ko jums reikia, yra lašas!

Ant pergamentinio popieriaus nupieškite ženklą apsaugai drakono kraujo rašalu – rekomenduojame šešiakampę žvaigždutę, pvz., su Pensilvanijos olandų stiliais stilizuoti, bet bet kokia apsaugos žyma tiks burtams. Jei nesate susipažinę su šiais ženklais, ieškokite „sigil for protection“ arba peržiūrėkite mūsų ženklų kūrimo puslapį.

Uždekite žvakę ir dainuokite:

„Ugnies šviesoje mano valia stiprėja. Ar tai amžinai bus mano. Dvasinis sąmoningumas ir psichinė stiprybė tebūna mano pagalba ir apsaugok mane. Apšvieskite kelią per tamsą ir su šia šviesa apsauga nuo visų tamsybių bus mano.

Sutelkite savo energiją į trečiąją akį (sritį, esančią tiesiai virš antakių ir tarp jų) ir pamatykite, kaip ta sritis yra sustiprinta. Pajuskite, kaip aplink jus trykšta žvakės energija, ir įsivaizduokite purpurinę apsaugos aurą aplink visą savo kūną.

Degant žvakei medituokite apie apsaugą, saugumą ir sveiką protą.

Galite atmerkti akis, kai jaučiatės atjaunėję, ir užgesinti žvakę ją užgesinę. Nešiokitės su savimi lotoso aliejaus ir kartokite sau apsaugos žodžius, kai jaučiate, kad jus užpuola.

Žiūrėkite Ateities sapnų burtą

Šis burtas skirtas leisti jums pažvelgti į ateitį, kol jūs miegate ir tai reikia padaryti, kai einate miegoti. Įsitikinkite, kad naudojate saugią ir mažą žvakę, nes norėsite, kad ji gana greitai užgestų, kai užmigsite.

Ko jums reikės:

Maža ir saugi šviesiai violetinė žvakė – tiks paprasta bičių vaško žvakutė.

Paruoškite savo lovos vietą ir būkite pasiruošę užmigti. Padėkite žvakę ten, kur galėtumėte gulėti lovoje medituodami ant žvakės. Ruošdamiesi miegoti įsitikinkite, kad jūsų protas yra aiškus. Jei paprastai turite problemų už miegą, pamėginkite nusiprausti po šiltu dušu ir mėgaukitės atpalaiduojančiais kvapais savo kambaryje. Kai būsite pasiruošę miegoti, uždekite žvakę, o tada ramiai sau kartokite eidami miegoti:

:”Aš matau ateitį su šia šviesa. Šiąnakt sapnuose matau ateitį“.

Toliau kartokite giesmę sau, kai užmigsite. Nepamirškite užsirašyti savo sapnų iš karto ryte, nes galite juos pamiršti!

Parašykite komentarą