Ką reiškia sapnuoti savo buvusi vaikina?

Kodėl nuolat sapnuojate savo buvusįjį 

Kad pasaulinė pandemija būtų dar blogesnė, padaugėjo žmonių, svajojančių apie savo buvusįjį.

Nebijokite: COVID-19 nėra sąmokslas, kurio tikslas – sugrąžinti jus ir jūsų buvusįjį. Ir ne, „sapnuoti apie buvusiąją” nėra ligos simptomas.

Sertifikuota sapnų analitikė Lauri Loewenberg sako, kad apskritai (skaitykite: pandemija ar ne) sapnuoti buvusįjį yra labai (labai!) normalu. Taigi kodėl būtent dėl fizinio atsiribojimo įgyvendinimo padaugėjo sapnų apie buvusįjį?

Toliau į šį klausimą atsako Loewenberg ir trys sertifikuoti terapeutai. Be to, ką 23 skirtingi buvusiųjų sapnai bando jums pasakyti – jei apskritai ką nors nori pasakyti.

Kodėl dėl jūsų buvusių sapnųkalta pandemija

Yra kelios priežastys, dėl kurių naujasis koronavirusas lėmė, kad jūsų buvęs vyras atsidūrė jūsų sapnuose.

Turite daugiau laiko

Nesvarbu, ar neseniai buvote atleistas iš darbo (užuojauta), ar tiesiog nuobodžiaujate be sporto salės ar baro, kuriuo galėtumėte užpildyti savo nedarbo valandas, Loewenbergas pabrėžia, kad dauguma žmonių turi daugiau laisvo laiko.

„Daugeliui žmonių atsirado daugiau laiko apmąstyti savo tarpasmeninius santykius, įskaitant buvusius”, – sako ji.

Iš esmės sapnai yra tiesiog simptomas, kad daugiau laiko skiriama praeičiai.

Miegojote daugiau nei įprastai

Daugelis žmonių taip pat miega ilgiau nei prieš pandemiją.

„Be rytinio žadintuvo (arba su vėlesniu žadintuvu), karantino metu daugelis žmonių dabar gali įeiti į paskutinę REM ciklo stadiją”, – sako Loewenberg.

O ši stadija susijusi su gilesniu miegu ir sapnų prisiminimu.

Taigi ne tik daugiau sapnuojate savo buvusiąją, bet ir labiau tikėtina, kad ją prisiminsite. Ugh.

Jūs gedite

„Šiuo metu mes kolektyviai išgyvename gyvenimo, kokį pažinojome, praradimą”, – sako Brukline dirbanti psichoterapeutė Aimee Barr, LCSW. „Labai įprasta, kad sielvarto metu pasirodo praeities veikėjai”.

Esate vieniši

Net jei nesate karantine vienas, tikėtina, kad dėl fizinio nutolimo daug mažiau laiko praleidžiate su žmonėmis, kurie jums rūpi.

„Normalu, kad pasąmonė grįžta į tą gyvenimo etapą, kai galėjote praleisti tiek laiko, kiek norėjote, su žmonėmis, kurie tuo metu jums rūpėjo, ir atvirkščiai, – sako Loewenbergas.

Esate neramus

„Dėl padidėjusio baimės ir netikrumo jausmo mūsų budriame gyvenime daugelis sapnų, kuriuos dabar sapnuoja žmonės, yra nerimo sapnai”, – sako Sula Malina, „The Gender & Sexuality Therapy Center” Niujorke besimokanti terapeutė.

„Tai reiškia, kad daugelis žmonių sapnuoja sapnus, kuriuose atkuriama kita nerimą kelianti situacija (pvz., išsiskyrimas ar skausmingi santykiai).”

Paprastai tai susiję su viena iš šių pagrindinių problemų

Kiekvienas sapnas apie buvusįjį yra toks pat unikalus, kaip ir pats buvusysis, tačiau Loewenbergas sako, kad paprastai tai būna susiję su:

emocinį nepasitenkinimą

  • seksualinis nepasitenkinimas
  • neišspręsti jausmai, susiję su buvusiuoju arba išsiskyrimu
  • išspręsti jausmai, susiję su buvusiuoju arba išsiskyrimu

Parašykite komentarą