Ką reiškia sapnuoti kad esi nescia?

sapnuojate apie nėštumą?

Ar kada nors svajojote apie nėštumą? Kaip žmogui, kuris dar nesiekia susilaukti vaikų, tai gali kelti nerimą ir baimę, net jei tai tik sapno trukmė. (Žinoma, jei nesate įvaldę aiškaus sapnavimo meno.)

Kitiems, norintiems pastoti, tai gali būti jaudinanti sapnas. Nepriklausomai nuo to, kurioje spektro vietoje esate, nėštumo sapnas nebūtinai turi būti susijusi su kūdikiu. Kaip ir daugelis kitų sapnų, tai gali būti metafora, nurodanti į kažką gilesnio.

Kodėl ryte staiga prisimenate savo sapnus

„Būti nėščia sapne, kai iš tikrųjų nesate [nėščia] ar net negalvojate apie nėštumą budriame gyvenime, yra labai dažnas sapnų scenarijus”, – sako sapnų dekodavimo ekspertė ir būsimos knygos „Kaip pagauti sapną” autorė Theresa Cheung. Ji sako, kad populiariausi nėštumo sapnai yra tokie: esate sunkiai nėščia, gimdote, gimdote negražų kūdikį arba esate nėščia su buvusio vyro vaiku. Nesijaudinkite – visus šiuos scenarijus aptarsime vėliau.

Čia Cheung tiksliai paaiškina, kodėl sapnuojate šiuos sapnus ir ką jie reiškia.

Kodėl sapnuojate, kad esate nėščia?

Daugeliu atvejų sapnuoti, kad esate nėščia, neprilygsta tam, kad esate su vaiku IRL, tačiau taip gali būti. „Pirmasis žingsnis aiškinant sapnus, prieš pereinant prie simbolinių ir psichologinių, visada yra pažodinis”, – pasakoja Cheungas. „Literalūs aiškinimai pasitaiko itin retai, tačiau pirmiausia juos reikia atmesti.”

Norint tai išsiaiškinti, reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip sapne jaučiatės dėl savo nėštumo, sako ji. „Jei buvote išsigandusi, jūsų sapnuojamas protas gali patarti jums pasitikrinti kontracepciją.” Paprasčiau tariant – įsitikinkite, kad iš tikrųjų nesate nėščia, tam atvejui, jei sapnuojantis protas bando jums kažką pasakyti.

Jūsų nėštumo sapnas taip pat gali būti iš „norų išsipildymo” arba „baimės pastoti”, – aiškina Cheung. „Jūsų sapnai atspindi tai, kas iš tiesų svarbu jūsų budriame gyvenime, ir gali suteikti jums galimybę vaidinti nėštumą”, – teigia ji. „O jei su nėštumu susiję sapnai jus gąsdina, tai gali padėti atsikratyti vaisingumą stabdančio nerimo.”

 

Jei norite sapnuoti šviesius sapnus, perskaitykite tai

Atlikę inventorizaciją ir išbraukę pirmiau minėtas pažodines reikšmes, galite išnagrinėti, kodėl dar galite sapnuoti nėštumą. Cheungas sako, kad tai gali būti jūsų proto raginimas išbandyti naujus dalykus ir „rasti būdų, kaip išnaudoti visą savo potencialą”.

„Šie sapnai iš tikrųjų skatina jus pagalvoti apie savo ateitį ir apie tai, kaip jūs iš tikrųjų ją kuriate savo veiksmais, mintimis ir jausmais, kuriuos gimdote kiekvieną akimirką”, – sako ji. „Apmąstykite, kokią ateitį iš tikrųjų susikuriate sau dabar, kai pirmą kartą pabundate.”

Kaip aiškinti nėštumo sapnus

Dabar, kai sužinojote „kodėl”, laikas pradėti iššifruoti. Pradėkite nuo to, kad prisiminkite, jog „simboliai sapnuose visada susiję su tuo, kas aktualu jūsų budriame gyvenime”, – sako Cheung. „Leiskite savo sapnų išminčiai pasiūlyti jums naujų perspektyvų ir įžvalgų.”

Žinoma, yra ilgas sąrašas galimų interpretacijų, be akivaizdžių norų pastoti arba baimės dėl atsitiktinio nėštumo. Cheungas sako, kad tai gali būti bet kas – nuo noro pradėti viską iš naujo iki besąlygiškos meilės ir pripažinimo ilgesio. „Jūsų sapnuojantis protas gali siūlyti pradėti nuo savęs puoselėjimo”, – aiškina ji. „Ieškokite meilės priėmimo savyje, o ne išorėje.”

Štai keletas interpretacijų, pagrįstų konkrečiu jūsų sapnu:

Jei sapne pradedate gimdyti…

Sapnas taip pat gali reikšti laukimo laikotarpį, sako Cheung. Galbūt šiuo metu jums tenka rodyti kantrybę ar ryžtą siekiant užbaigti kokį nors projektą.

„Vystosi ar bręsta nauja jūsų asmenybės sritis ar idėja, o budriame gyvenime auga kažko naujo sėklos”, – sako ji. Ji taip pat priduria, kad jei sapne iš tikrųjų gimdote arba gimdote, tai gali reikšti, kad jūsų sunkus darbas netrukus bus atlygintas.

Jei sapne kenčiate nuo rytinio pykinimo arba jaučiate nėštumo spindesį…

Galbūt ką tik pradėjote naują gyvenimo etapą. Tokiu atveju Cheung sako, kad „atkreipkite dėmesį į tai, kaip jaučiatės sapnuodami nėštumą, nes tai atspindi, kaip pasitikite šia nauja pradžia”. Pavyzdžiui, jei sapne jus kankina rytinis pykinimas, ji sako, kad tai gali būti blogas ženklas to, ką metaforiškai gimdote. Priešingai, jei nėštumo metu jaučiate nėštumo spindesį, tikriausiai elgiatės teisingai ir budriame gyvenime.

Jei sapnuojate, kad kažkas kitas, kurį pažįstate, yra nėščia…

Jei sapnuojate, kad kažkas kitas, kurį pažįstate, yra nėščias, Cheung sako, kad tai gali reikšti, jog yra jūsų dalis, kurią reikia puoselėti, „kad galėtumėte išnaudoti savo potencialą arba išmokti naujų įgūdžių”. Taip pat gali būti, kad tas žmogus jus ko nors išmokė, kas padėjo jums tobulėti.

Jei sapnuojate, kad esate nėščia su buvusio vyro vaiku…

Egzistuoja prieštaringas scenarijus, kad esate nėščia su savo buvusio vyro vaiku. Tačiau prieš pabusdamas pasijutai nejaukiai, liūdnai ar sutrikęs, Cheungas pasakoja, kad iš tikrųjų tai puikus augimo ženklas. „Jūsų sapnuojantis protas bando jums pasakyti, kad dėl jūsų buvusių santykių jumyse gimė nauja įžvalga, ir tai yra teigiamas dalykas”, – aiškina ji. „Dėl tų santykių jūs įgijote daugiau gyvenimiškos patirties, o įgyta išmintis jus subrandino.” Vėlgi, jei sapne pajutote rytinį pykinimą, tai gali rodyti toksišką santykių pobūdį.

Ji priduria: „[Šie] sapnai primena, kaip svarbu žinoti, kada atėjo laikas paleisti praeitį ir susitaikyti su naujais dalykais.”

Jei susilaukėte kelių kūdikių arba neteisingai įsivaikinote kūdikį…

Parašykite komentarą