Snake Dreams | Sapnų žodynas

Ar žinojote, kad seniausias kada nors užfiksuotas sapnų simbolis yra gyvatė? Galbūt matėte susivijusią gyvatę, išgraviruotą ant hieroglifų senovės Egipte, o gal net pastebėjote Budą, medituojantį už kobros? Tačiau Biblijoje pagal Adomo ir Ievos istoriją gyvatė laikoma pagundos ar blogio simboliu.

Taigi, ką gyvatės iš tikrųjų reiškia mūsų sapnuose?

Kiekvienas, kuris jums trumpai atsakys apie gyvatės sapno prasmę, jums meluotų. Šis ikoniškas, tačiau paslaptingas sapno simbolis turi tiek gydomųjų KUNDALINI elementų, tiek galimą grėsmę ar paslėptą pavojų, jei ko nors nežinote. Gyvatė mūsų sapne yra sudėtingas simbolis, kurio sapnuotojas dažnai nesuvokia, dažnai susijęs su jo pirminiais instinktais, elgesiu ar potraukiais.

Sužinokite, ką reiškia gyvatė atstovauja tavo sapnuose kol dar nevėlu.

Sapnuoja apie Gyvates

Šie šaltakraujai ropliai turi prastą reputaciją, nes žmogaus smegenys yra įtemptos, kad jų bijotų gyvatės. Mūsų baimė gyvatėms yra „genetinė fobija“ dėl mūsų ilgos evoliucijos istorijos, kai pitonai plėšė žmones.

Tačiau sapnų sferoje gyvatės gali būti laikomos sąmoningos ir nesąmoningos būsenos sujungimu; mūsų gyvybės jėgos energija arba vaisingumas. Dėl dviejų kraštutinumų kaip žinoti, ar gyvatė laikoma a Gerai arba blogas simbolis?

Dažnai jūsų bendravimas su gyvate nulemia jūsų sapnai rezultatą. Geros naujienos yra tai, kad jūsų sapnas suteiks jums reikiamą kiekį užuominų, kurias galima interpretuoti metaforiškai. Tai nėra tokia lengva užduotis, nors smulkmenos, tokios kaip jūsų vieta, gyvatės tipas, simboliai, užpuolimas, įkandimas ar persekiojimas.

Gyvatės įkandimas sapnuose

Gyvatės įkandimai yra dažni sapnų simboliai, kurie atkreipia jūsų dėmesį į apgaulingus žmones jūsų gyvenime. Laikoma blogu ženklu, kai prie tavęs prisiriša nuodinga gyvatė. Tai įspėjimas apsisaugoti nuo žmonių, situacijų ar dalykų, kurie kelia neišvengiamą pavojų.

Simboliai, vieta ir aplinkiniai žmonės yra užuominos, nukreipiančios jus į grėsmę. Arba gyvatės įkandimas gali būti nesąmoningas potraukis ar jūsų elgesys.

 • Įspėjimas apie žmones, elgesį ar instinktus, kurie turi sunaikinamą jėgą.
 • Nuodai gali nustatyti, kaip paralyžiuoja šis suvokiamas priepuolis.
 • Paslėpta, bet mirtina jėga, kurios jūs nežinote.
 • Pagunda turi savo geluonį.
 • Žmonės, turintys blogų ketinimų, blogos valios ar neapykantos prieš jus.

Gyvatės tipas sapnuose

Gyvatės tipas suteiks svajotojui užuominą, kuri padės susiaurinti jos motyvą sapne. Pasaulyje yra daugiau nei 3000 rūšių gyvačių, neįmanoma atskirti kiekvienos gyvatės reikšmės, tačiau kiekviena gyvatė turi savo individualias savybes, kurios pakeis reikšmę.

Suprantame, kad nuodingos gyvatės, priskiriamos kategorijai „duobių žaltys“ simbolis, kuris metaforiškai iškyla kaip grėsmė dėl to, kad jo mirtinas smūgis išsijungia arba centrinė nervų sistema.

 1. Barškučio gyvatė – atrodo kaip nedidelė grėsmė, metaforiška „barškėti“ arba jus supurtyti.
 2. Kobra – asmeninio virsmo, nesąmoningos baimės ar jūsų išprovokuoto priešo simbolis.
 3. Juodoji gyvatė – mirtingiausia jungtis prie nežinomybės (šešėlio).
 4. Boa Constrictor – metafora, skirta sutraukti iš jūsų gyvybės kraują, išeikvoti energiją; gyvenimo jėga.
 5. Python – greitas su galimybe apsivynioti aplink jus, kad negalėtumėte pabėgti.
 6. Anakonda – nurodo jūsų emocines nesąmoningas baimes, kurias reikia ištirti.
 7. Baltoji gyvatė – tai ypatinga spalva, dažniausiai siejama su šviesa, gerumu, nekaltumu, tyrumu ir nekaltybe.
 8. Vaivorykštė arba kelių spalvų – grėsmė, kuri susilieja arba yra susijusi su jūsų emocijomis, jausmais ar nesąmoningomis energijomis.
 9. Gyvatės visur – susijusios su jūsų baimėmis ar paslėptomis nesąmoningomis energijomis, kurios kyla.
 10. Gyvatės žudymas – laikomas teigiamu ženklu, tačiau dėl savo sudėtingos prigimties ne visos gyvatės laikomos blogais simboliais, iš tikrųjų jos turi gydomųjų savybių ir vaisingumo.
 11. Dviejų galvų gyvatė – dvigalvė gyvatė turi atgimimo arba konflikto žmogaus gyvenime elementų.

Gyvatės įkandimo vietos sapnai

Iš nugaros

Tam tikros jūsų kūno dalys, pavyzdžiui, nugara, rodo ataką iš nugaros. Tai bus ataka, kuri užklups jus netikėtai arba galbūt nežinosite, kas planuoja dalykus už jūsų nugaros. Metaforinis pobūdis, nurodantis tai, kas buvo palikta arba pamiršta; atsukti nugarą kelia grėsmę.

Gyvatė kandanti ranka

Dažnai gyvatė, kuri įkando tau ranką, yra apgaulingų draugų, žmonių, su kuriais gali susidurti, ar artimųjų sinonimas. patarlė’įkąsti ranką’ siūlo, kokius gerus darbus galite padaryti kitiems, nebus įvertinti; savo ruožtu grįžta tiesiai į tave. Tai gali reikšti blogai nusiteikusius žmones, kurie dėvi kaukę, apsimesdami tuo, kuo jie nėra. Dešinė ranka yra kažkas, kas jums artima; kairė rodo kažką nešvaraus.

Gyvatė plaukuose

Jei pastebėjote gyvatę savo plaukuose, tai gali reikšti problemų su jūsų mintimis; dalykų, kurie išauga iš tavo galvos. Medūza, turinti iš galvos išlendančias gyvates, gali susijungti su moteriškumu; ryjančią motiną.

Sapnuokite, kad gyvatė graužia kaklą ar gerklę

Priepuolis prie kaklo ar gerklės atkreipia jūsų dėmesį į jūsų gebėjimą išreikšti savo nuomonę arba jos nebuvimą. Tai išpuolis prieš jūsų bendravimą ar gebėjimą išreikšti savo emocijas. Jei gyvatė yra mėlyna, ji gali jus sujungti su įstrigusiomis energijomis, kurios yra prie gerklės čakros.

Sapnuojate apie Gyvatės Įkandimą Veidą

Gyvatė, kuri įkando jūsų veidą, gali būti asmeninė ataka arba susijusi su jūsų šešėliu. Kaip kaukė, kurią dėvime viešumoje, kyla grėsmė, kas esame (ego). Galvos ar veido padėtis priverčia suvokti mintis ar vaizdą, kuriam kyla grėsmė. Jei jis yra arti jūsų burnos ar gerklės, tai gali būti jūsų bendravimo ataka.

sapnas apie gyvatės kandžiojančią pėdą

Pėdos vieta yra metafora jūsų judėjimui arba trukdomam keliui. Įkandimas yra progreso ar pažangos puolimas jums judant į priekį savo gyvenime. Tai gali būti kažkas pavojaus; atakuojama jūsų palaikymo sistema.

Gyvačių vietos

Gyvatė namuose

Jūsų namuose pasirodančios gyvatės jungia svajotoją su protu/psichika; neigiama ir teigiama konotacija, priklausanti nuo sapno konteksto. Skirtingi namo lygiai verčia skirtingai.

Gyvatė Lovoje

Lova dažnai yra susijusi su seksualine svajotojo puse. Arba gyvatė gali reikšti falinį simbolį arba gali būti laikoma grėsme. Tai sutrikdyta ramybės ir poilsio vieta – sąmonės netekimas. Tyrinėti asmeninę romantiką, seksualines problemas ar potraukių slopinimą. Gyvatės buvimo po lova simbolis susijęs su paslėptais daiktais; pavojų arba sąmoningumo stoką.

Kandžioji šeima

Gyvatės, įkandusios jūsų šeimos narius, gali būti susijusios su nesąmoningai suvokiama grėsme, kurią patiriate. Išnagrinėti galimas juos supančias grėsmes, elgesio pokyčius ar emocinius sutrikimus. Gyvatės tipas, spalva ir vieta padės jums suprasti, kaip iššifruoti sapną. Jei nuodai prasiskverbė į odą, nustatoma, ar priepuolis juos paveiks emociškai.

Gyvatės sapnų analizė

Gyvatės persekiojimas

Sapnai būti persekiojamos kaip bėgimo ar kažko vengimo jūsų gyvenime sinonimas. Gyvatės persekiojimas gali atspindėti žmones, kurie kelia jums grėsmę; arba neigiamus savo aspektus, kurių jūs nežinote. Iš esmės jūs norite susidurti su gyvate ir ją nužudyti; poreikis apmąstyti, kad taptum mažiau malonus, arba pastebėti šiuos savyje bruožus.

Kandžiojantys gyvūnai

Gyvatės, kurios puola gyvūnus, gali atspindėti arba trukdyti jūsų nesąmoningiems instinktams. Dažni sapnai, kai gyvatė įkando jūsų šuniui ar katei, siejasi su jūsų moteriškąja ar instinktyviąja svajotojo puse. Dažnos sapnų temos, kai jūsų šunį užpuola gyvatė; ryšys su draugu ar kažkas, kas suteikia besąlyginę meilę. Pamatykite aligatorius ir vorus.

Vandens gyvatės

Kai vandenyje pastebite gyvatę, tai atkreipia dėmesį į emocinę svajotojo pusę. Šie sapnai gali reikšti grėsmę arba metaforišką pavojų, susijusį su nesąmoninga emocine būsena.

Automobiliai

Jūsų automobilyje pasirodančios gyvatės atkreipia jūsų dėmesį į jūsų važiavimą arba kelią prieš jus. Jums gali kilti kažkas tokio, kas kels grėsmę jums eidami į priekį gyvenime.

Gyvatės žudymas

Jei žudote gyvatę, tai yra teigiamas ženklas, reiškiantis, kad sustabdysite šią grėsmę nuo jos atakos. Tai gali būti susiję su žmonėmis, situacija ar aspektais…

Parašykite komentarą