Sukiojantys antakiai Reikšmė | Išmokite skaityti kinų veidą

Sukiojantys antakiai gali būti apibūdinami kaip plaukeliai, augantys įvairiomis kryptimis; dėl to antakių plaukai susiraukšlėja arba vingiuoja.

Tokius antakius turinčius žmones kamuoja bloga nuotaika, gana sunku nuspėti jų nuotaikas. Paprastai jie yra gana šilti ir drąsūs.

Jie retai pagalvoja apie savo planus prieš juos įgyvendindami. Jie gali kovoti norėdami kontroliuoti situacijas, bet neturi galimybių vadovauti kitiems žmonėms.

Jie tvirtina, kad daro daugiau, nei iš tikrųjų gali. Kai šie žmonės yra jauni, jie taip pat niekada nesiklauso savo tėvų patarimų. Susituokę šie žmonės gyvens laimingą ir patenkintą gyvenimą.

Sukiojantys antakiai gali būti apibūdinami kaip plaukeliai, augantys įvairiomis kryptimis, kurie gali atrodyti netvarkingi ar netvarkingi. Kai plaukeliai auga priešingai, kaip turėtų ant antakių, antakių plaukai susiraukšlėja arba vingiuoja. Šis bruožas dažnai siejamas su asmeniu, kurio gyvenimas yra sunkus, ir yra žmogaus, ankstyvame gyvenime patyrusio daug traumų, rodiklis. Jie dažnai gimsta namuose, kurie nenorėjo vaikų arba buvo nepasiruošę. Tiems, kurių antakiai raibsta, paprastai reikia daug dėmesio ir priežiūros, kai jie yra kūdikiai ir maži. Dėmesio trūkumas ankstyvame gyvenime yra pagrindinis dalykas, dėl kurio vėliau kyla sunkumų.

Laimei, malonės dovana yra tiems, kurių antakiai sukasi. Paprastai jie yra gana šilti ir drąsūs. Prieš imdamiesi veiksmų, jie retai pagalvoja apie savo planus, tačiau kai imasi kokių nors veiksmų, aplinkiniai dažniausiai yra naudingi.

Tokius antakius turinčius žmones kamuoja bloga nuotaika, gana sunku nuspėti jų nuotaikas. Jie gali kovoti norėdami kontroliuoti situacijas, bet neturi galimybių vadovauti kitiems žmonėms. Įpykę jie paprastai stengsis vengti kitų, nes dauguma jų ankstyvame gyvenime sužinos, kad savo žodžiais gali įskaudinti kitus. Siekdami sumažinti smūgį žmonėms, kuriems jie rūpi, ir kadangi jiems trūksta gebėjimo filtruoti savo piktas emocijas, jie linkę pasitraukti iš konfliktinių situacijų, kai tik jas atpažįsta. Tai toks žmogus, kuris leidžia jiems pasitraukti, o ne sekti paskui juos. Gailiuosite, kad sukėlei ginčą su jais, nes nereikšmingi žodžiai dažnai lieka pakibę, kai įvyksta kova.

Deja, besisukantys antakiai rodo asmenį, kuris laiko save svarbiu. Jei jiems pavyksta maksimaliai išnaudoti savo gyvenimą ir jiems sekasi, jiems sekasi labai gerai. Jiems svarbus stabilumas ir tvirtas pagrindas. Jie gali tvirtinti, kad daro daugiau, nei gali iš tikrųjų, reklamuodami save, kad atrodytų geriau. Tai ypač pasakytina apie mažiau sėkmingus žmones su besisukančiomis antakiais, kurie trokšta turėti aukštesnę vietą gyvenime nei jie.

Neigiama, kad būdami jauni šie žmonės retai klauso savo tėvų patarimų ir turi sunkumų su valdžia. Susituokę šie žmonės gyvens laimingą ir patenkintą gyvenimą, nes jie tampa puikiais ir palaikončiais partneriais, jei jaučiasi patenkinti ir turi ką pasiūlyti. Kai jiems nesiseka, jie linkę kaltinti kitus dėl savo nesėkmių arba pykti ant sistemos, kuri jiems buvo nepalanki, nors labiau tikėtina, kad priežastis yra jų pačių užsispyręs elgesys arba tinginystė, dėl kurios jie nepasiekia.

Parašykite komentarą