Svajoju apie senus draugus | Sapnų žodynas

Sapnuoti seną draugą ar pažįstamą sapne yra vienas dažniausiai ieškomų sapnų google. Tačiau dauguma šių sapnų neturi nieko bendra su jūsų senais draugais ir yra labiau susijusios su jumis.

Tikėkite ar ne, bet šiuos „senus draugus“ ar „klasės draugus“ dažniausiai užmaskuoja mūsų praeities išgyvenimai, jausmai arba atsiminimai kurie gali iš naujo iškilti jūsų gyvenime šiuo metu. Kažkoks neseniai įvykęs įvykis ar pažįstama aplinka iš tikrųjų gali imituoti ką nors susijusio su jūsų draugyste, perėjimais ir asmenybe.

Seno draugo sapnai

Sapnuoti senus draugus skatina svajotoją susimąstyti, kodėl jie su šiuo žmogumi nebedraugauja. Koks buvote, kai bendravote su šiuo žmogumi ir kas pasikeitė? Galbūt jūs ieškote draugo, turinčio tokias pačias savybes.

Senų draugų sapnų prasmė įkalčiai

 1. Ar pasiilgote senų laikų, kai viskas buvo kitaip?
 2. Ar augate atskirai nuo dabartinių draugų?
 3. Kaip jie privertė jus jaustis, kai bendravote?
 4. Kokius gražius prisiminimus palikote kartu?
 5. Ar šis žmogus jus pradžiugino ar suerzino?
 6. Ar užmezgate draugystę

Kad žinotumėte, ar neseniai jį naršėte senas draugas savo Facebook profilyje. Jei norite sužinoti savo seno draugo sapnai prasmę, galite pateikti savo sapnus mūsų tiesioginiame interaktyviame forume ir paprašyti, kad vienas iš mūsų ekspertų ją išnagrinėtų už jus.

Senų draugų sapnų prasmė

Paprastai žinoma, kad seni draugai mūsų sapnuose atsiranda ir išnyksta įvairiais mūsų gyvenimo etapais. Augti atskirai nuo draugų nutinka visiems, nes tai yra natūrali gyvenimo dalis. Keičiatės tu, keičiasi tavo draugai ir laikui bėgant supranti, kad turi vis mažiau apie ką kalbėti. Tačiau jūsų sapnas siunčia jums žinią, užkoduotą šiuose maloniuose prisiminimuose arba praeityje, kai kada nors pasidalinote kartu.

Prisiminkite laiką, kai išreiškėte tam tikras emocijas, kai šis asmuo buvo šalia? Ar turėjote neigiamos ar teigiamos patirties su šiuo asmeniu? Pavyzdžiui: jei prisimenate, kad jūsų draugas buvo pavydus, linksmas, išprotėjęs ar prislėgtas, tai gali atitikti panašių savybių turinčio asmens apibūdinimą.

Ar gali būti, kad pastaruoju metu vėl iškyla praeities jausmai? Galbūt jūs nesąmoningai žavitės arba atmetate kai kurias jų savybes, kurias galite pamatyti savyje.

Šis draugas bando parodyti jums, kad atskleidėte tai, ko šiuo metu nežinote. Šie vaikystės draugai, su kuriais nebebendrauji, pasirodo jūsų sapnaie, kad parodytų jums praeitį, vis dar aktualūs. Sapnai dažniausiai atgaivina praeities išgyvenimus, jei pakeisti reikalingas tavo gyvenime.

Kokias savybes turi šis draugas?

 • juokinga
 • piktas ar agresyvus
 • naudinga
 • prislėgtas
 • protingas
 • Atletiškas
 • kvailas
 • liesas ar storas
 • seksualus ar bjaurus
 • dvasinis ar religinis

Seno draugo sapnas: atgaivinti praeitį

Ar turite užgniaužtų prisiminimų ar nebaigtų reikalų su šiuo senu draugu? Mūsų praeitis formuoja mus tokiais, kokie esame šiandien, kartais dėl įvairių priežasčių atsiskiriame vienas nuo kito. Kas lėmė jūsų išsiskyrimą? Ar turite noro su jais susisiekti? Ar kada nors susimąstėte, kaip būtų vėl su jais susisiekti?

Sapnai apie apsikabinęs tavo draugas yra labai teigiamas simbolis, atspindintis praeitį tavo gyvenime susiklosčiusį ryšį. Galbūt atgaivinote dalį savęs, kuri kažkada prisiminė save tą laiką. Jei išsiskiriate su senais draugais, tai gali užsiminti apie jūsų socialinę pusę. Ar reikia daugiau bendrauti? Kas atsitiko vakarėlyje?

Senosios mokyklos draugų sapnų prasmė

Sapnuoti apie senus mokyklos draugus reiškia kažką naujo, kuris sugrąžina jus į praeitį. Galbūt jūs turite arba bendrausite su nauju draugu, kuris imituos šio draugo iš praeities savybes ir bruožus. Tai tampa teigiamais sapnų simboliais, nes atspindi pažintį, ryšį ir ryšius dabartinėje akimirkoje.

Arba sapnas apie senus mokyklos draugus gali paskatinti jus sugrįžti į praeitį ir pamatyti, kiek pasikeitėte nuo šios senosios jūsų versijos. Ar šis kartas buvo linksmesnis ir įdomesnis? Galbūt tai reikalinga jūsų gyvenime.

Seno draugo sapnų metaforos

Jei vis dar bandote išsiaiškinti, kokia yra sapno prasmė, ir vis dar esate sukluptas. Kartais vardas ar pavardė gali padėti suprasti, ką sapnas nori pasakyti. Pavyzdžiui: jei vardas Erin Bell gali skambinti varpeliu arba ausis „bėgti“.

Priklausomai nuo konteksto ir sapno nuotaikos atspindi tai, kas šiuo metu gali vykti jūsų gyvenime. Pabandysite suderinti šiuos du dalykus ir pažiūrėkite, ar kas nors susieja.

Parašykite komentarą