Sapnai apie skrydį nuo pavojaus

Sapnai apie skrydį nuo pavojaus

Sapnai apie pavojų visada kelia nerimą ir, priklausomai nuo konkretaus scenarijaus, gali būti gana traumuojantys.

Kartkartėmis kiekvienas iš mūsų sapnuoja, kad jam gresia koks nors pavojus; scenarijus priklauso nuo mūsų vaizduotės, realios gyvenimo patirties, dabartinės gyvenimo situacijos ir daugelio kitų dalykų.

Detalės yra labai svarbios, tačiau tikrąją sapnų apie pavojų prasmę lemia tik kelios priežastys.

Dažniausia košmarų ir sapnų, kuriuose atsiduriate pavojingoje situacijoje, priežastis yra realūs rūpesčiai ir baimės.

Nerimas gali išaugti iki neįtikėtinų mastų ir priversti mus nuolat jaustis pavojuje, o tai yra dažniausia priežastis, dėl kurios mūsų rūpesčiai persekioja mus į sapnų, skirtų tam, kad trumpam pailsintume smegenis, karalystę.

Kuo didesnį stresą patiriate realybėje, tuo didesnė tikimybė, kad sapnuosite pavojingą situaciją.

Tačiau daugelio tokių sapnų šaknys glūdi labai realiose baimės priežastyse. Jei realiame gyvenime jums gresia pavojus, jei kas nors jums grasina arba tam tikri ženklai rodo, kad ko nors neteksite, ar panašiai, gana normalu sapnuoti nerimą keliančius sapnus.

Jei atsidūrėte nelaimingoje materialinėje padėtyje ir jaučiatės taip, tarsi šiuo metu nelabai ką galite padaryti, galite sapnuoti ką nors pavojingo.

Išvengti pavojaus sapnuose, bėgti nuo jo ar kitaip jo išvengti (pvz., nuvažiuoti, nuplaukti, nuskristi ir t. t.) yra ypatinga „pavojingų” sapnų kategorija. Pavojaus vengimas sapne gali reikšti daug dalykų.

Viena iš priežasčių, kodėl žmonės sapnuose sapnuoja bėgimą nuo pavojaus, yra jų tikra pralaimėjimo ir nesėkmės baimė.

Sapnai apie pabėgimą nuo pavojaus atspindi mūsų prigimtinį poreikį kažkaip išsisukti nuo pavojaus, nenukentėti.

Iš vienos pusės, tai gali būti mūsų sąžinės pasąmonė, sakanti mums, kad kažkas yra per didelis, kad būtų nugalėtas; gyvenime yra dalykų, kuriuos turime priimti tokius, kokie jie yra, net jei tai nėra pats geriausias scenarijus.

Bėgimas nuo to sapne nereiškia, kad esate bailys, bet kad norite išgelbėti tai, ką dar galima išgelbėti.

Toks sapnas rodo savęs pažinimo pabudimą, kai susiduriama su sunkiomis ir tuo metu neišsprendžiamomis situacijomis.

Kartais geriausias pasirinkimas yra atsitraukti, o ne kvailai į ją bėgti.

Žinoma, kaip alternatyva, iš tikrųjų tai gali reikšti, kad neturite drąsos susidurti su situacija, kuri pripildo jūsų širdį baime; pernelyg bijote su ja susidurti, todėl bėgate.

Kita vertus, sapnai apie pabėgimą nuo pavojaus nebūtinai susiję su tikru pavojumi, bet su kuo nors kitu, ką paverčiate pavojumi, kad galėtumėte sau suteikti moralinę dingstį jo išvengti.

Paprastai tai susiję su atsakomybe ir pasekmėmis. JEI padarėte ką nors, dėl ko apgailestaujate, tikėtina, kad tai pripildo jūsų burną kartaus skonio. Galbūt jums dėl to gėda, todėl darytumėte viską, kad to išvengtumėte.

Tačiau jis tik didėja ir didėja ir virsta pabaisa ar kuo nors, nuo ko sapne bandote pabėgti. Atsisakymas prisiimti atsakomybę už savo veiksmus neretai baigiasi košmaru, kai bandote pabėgti iš pavojingos situacijos.

Sapnų apie pabėgimą nuo pavojaus reikšmės gali įgauti šiek tiek kitokią natą, jei skrendate nuo 

Parašykite komentarą