Solfedžio dažniai: kaip pasinaudoti 528 Hz

Solfedžio dažniai yra specifiniai tonai, žinomi nuo seniausių laikų, tam tikrais būdais naudingi protui ir kūnui. Jie buvo naudojami religinėse ceremonijose ir ritualuose nuo senovės Indijos iki viduramžių Europos. Šiais laikais mokslininkai ką tik pradėjo įminti šių dažnių paslaptį, įskaitant 528 Hz, gydymo ir emocinio išlaisvinimo toną. Šis dažnis sulaukė dėmesio kaip stiprus gydomasis dažnis

Gali pagalvoti, „Kaip vienas garsas gali padaryti tiek daug skirtumo? Mes tai suprantame, bet pagalvokite, kaip jaučiatės klausydami mėgstamos dainos. Tikėti, kad muzika keičia mūsų jausmus, nėra nauja. Tyrėjai nustatė, kad 528 Hz dažnis gali sumažinti stresą ir nerimą. Senovės kultūrose jis netgi buvo naudojamas stebuklams parodyti. Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip galite naudoti šį dažnį gydymui? Skaitykite toliau.

Kokie yra solfedžio dažniai?

Šiuolaikinis pasaulis pagaliau pasiveja galingus dažnius, kuriuos senosios kultūros naudojo daugelį metų (396, 417, 432, 528, 639, 741 ir 852 Hz). Solfedžio dažniai yra specifiniai tonai, naudojami įvairiose kultūrose, siekiant skatinti proto ir kūno sveikatą, padėti žmonėms išgyti ir pakeisti sąmonę. Kai kurie žmonės mano, kad jie gali padidinti jūsų vibraciją ir sumažinti negatyvumą. Šie dažniai buvo naudojami tarptautiniu mastu – nuo ​​senovės Egipto iki Vakarų krikščionybės ir Rytų Indijos religijų. Viduramžiais grigališkasis choralas naudojo dažnius kaip dvasinės patirties dalį.

7-ajame dešimtmetyje gydytojo ir tyrinėtojo dr. Josepho Puleo atliktų tyrimų dėka solfedžio dažniai vėl atsidūrė dėmesio centre. Naudodamas matematinius skaičiavimus, Puleo nustatė šešis elektromagnetinio garso dažnius. Manoma, kad visi šeši dažniai pakelia vibracijas, kad padėtų išgydyti ir parodyti gausą. Štai šešių tonų suskirstymas.

  • 396 Hz (UT) – įžeminantis ir apvalantis, naudingas žmonėms, išgyvenantiems sielvartą, baimę ir kaltę
  • 417 Hz (RE) – išvalo negatyvumą ir padeda palengvinti teigiamus pokyčius.
  • 528 Hz (MI) – padeda didinti sąmoningumą; jis taip pat žinomas kaip „meilės dažnis“.
  • 639 Hz (FA) – didina supratimą, harmoniją ir empatiją, padeda stiprinti santykius.
  • 741 Hz (SOL) – detoksikacijos dažnis, taip pat gali padėti sprendžiant problemas.
  • 852 Hz (LA) – padeda pažadinti intuiciją.

Žmonės ir toliau naudoja Solfeggio dažnius dvasiniam, psichiniam ir fiziniam gydymui. Kai kurie iš šių tonų lėtina širdies ritmą, mažina stresą, mažina nerimą, stiprina kūrybiškumą ir kt. Kai kurie žmonės mano, kad dėl daug žadančių mokslinių tyrimų rezultatų (žr. toliau), Solfeggio dažniai gali būti naudojami PTSS ir nerimo gydymui.

Solfedžio dažniai 528 Hz

Dabar, kai žinote šiek tiek daugiau apie solfedžio dažnius, laikas pasinerti į 528 Hz solfedžio dažnius. Galbūt girdėjote apie 528 Hz solfedžio dažnį kaip meilės dažnį arba stebuklų dažnį. Manoma, kad šis garsusis dažnis atneša transformaciją, energijos padidėjimą, sąmoningumą, kūrybiškumą ir vidinę ramybę. Taip pat buvo teigiama, kad 528 Hz yra giliai įsišaknijęs gamtoje ir gali būti aptinkamas deguonyje, vaivorykštėse, žolėje ir bičių zvimbime, todėl tai yra galingas įrankis susisiekti su mus supančiu pasauliu. Ir nors gali atrodyti, kad visa ši nauda gali kilti iš garso, mokslas kalba pats už save.

Japonijoje atliktas tyrimas parodė, kad penkios minutės klausantis šio dažnio sumažina endokrininės ir autonominės nervų sistemos įtampą. Streso žymenys dalyvių seilėse buvo žymiai mažesni, palyginti su kontroliniais. Šis tyrimas parodė, kad dalyviai sumažino įtampos, nerimo ir bendrų nuotaikos sutrikimų balus, kai jie klausėsi 528 Hz muzikos (pokyčio jie nerado po to, kai tie patys dalyviai klausėsi 440 Hz muzikos).

Atrodo, kad 528 Hz dažnis yra naudingas kūnui ląstelių lygiu. Tyrimas parodė, kad jis gali pailginti ląstelių gyvenimą maždaug 20 % mėginių, apdorotų etanoliu. Kadangi ląstelės sumažino toksinį etanolio poveikį naudojant 528 Hz garso bangas, gali būti, kad tokio tipo solfedžio dažnis gali turėti gydomųjų savybių. Tyrėjai tai pažymėjo savo tyrime: „Atrodo, kad 528 Hz dažnio garso banga, kuri kartais vadinama stebuklingu tonu, gali suteikti ramybės ir palengvinti stresą“.

Daktaro Glen Reino novatoriški tyrimai 1988 m. taip pat įrodė, kad muzika gali turėti tikrą poveikį žmogaus DNR. Reinas atskleidė DNR buteliukus keturių rūšių muzikai su skirtingais dažniais: grigališkojo choralo, sanskrito, klasikinės ir roko. Tada jis išmatavo UV šviesos sugerties greitį (sveikos DNR funkciją) kiekviename DNR buteliuke, kad pamatytų muzikos poveikį. Dvi muzikos rūšys, kurios turėjo didžiausią teigiamą poveikį DNR? Grigališkojo ir sanskrito giesmės, kurios abi naudoja solfedžio dažnius.

Kitas tyrimas, kuriame dalyvavo žiurkės, parodė, kad 528 Hz dažnis padidina testosterono gamybą smegenyse. Išklausę gyvūnai taip pat sumažino nerimą.

Įdomus faktas: daina Įsivaizduok Johnas Lennonas buvo sukurtas 528 Hz dažniu.

Kaip naudoti 528 Hz protui ir kūnui

Pasukite į šį solfedžio dažnį, jei jaučiate stresą ar nerimą. Įrodymai yra aiškūs, kad jis sukelia fizinį poveikį organizmui, kuris sumažina šias dvi emocijas. Naudokite jį sunkios dienos pabaigoje, per pertrauką sunkioje ir įtemptoje situacijoje arba prieš miegą, jei rūpesčiai neleidžia miegoti. Geriausia šio dažnio dalis yra ta, kad galite jį naudoti bet kada ir bet kur. Jei norite labiau medituoti, galbūt norėsite rasti ramią erdvę, kurioje galėtumėte klausytis dažnio ir nesiblaškydami. Pabandykite naudoti ausines klausydami 528 Hz, kad gautumėte didžiausią naudą.

Šis dažnis taip pat yra fizinio gijimo dažnis ir netgi gali turėti įtakos ląstelių ilgaamžiškumui. Jei jaučiatės fiziškai blogai, 528 Hz gali padėti jums išgydyti ir jaustis geriau (tačiau visada turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju).

Žmonės, kurie naudoja Solfeggio dažnius, taip pat tiki, kad šis tonas padės pasiekti geresnę pusiausvyrą su visata. Padėti jums jaustis labiau susietiems su viskuo, kas jus supa, ir padidinti jūsų teigiamą energiją. Kai kurie tai vadina stebuklingu tonu ir mano, kad tai skatina stebuklingus įvykius. Žinoma, tai nėra įrodyta, bet pabandyti tikrai nepakenks!

„ Miegas“ programėlė apima visus pagrindinius „Solfeggio“ dažnius (įskaitant bangas, skirtas gydymui, nerimui, pozityvumui, energijos valymui ir kt.). kurį galite naudoti vieną arba kaip pasirinktinio mišinio dalį. Įsijunkite 528 Hz, kad padėtumėte atsipalaiduoti prieš miegą, palengvinti ar susidoroti su stresu ir įtvirtinti teigiamus ketinimus bei energiją savo gyvenime ir visoje visatoje.